Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowlands Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Yakma kendini sdlşkfjdsg

2 3 gün aa uu diye bakarken eğleneceksin sonra mythic+ rankingi, raid, arena, rbg derken kanser olacaksın.

Youtube'da Ashenvale Ambience Music, Grizzly Hills Ambience Music vs. videoları var 3-4 saat, müzik eşliğinde mapte dolanıyor eleman first person'da. Monitörün birine full screen açıyorum  bir şeyler yaparken. Aradığımız şey aslında o sdlkgj

Sosyal ağlarda paylaş

TBC de karakter kasamadım ben günde 4-5 saat 1 ayda 53 anca oldum aslında 30 a kadar hayet güzel gitmişti sonra darlıyor insanı oyun bıraktım. sanki wotlk hiç denenmez northrend oraya gerekli repler aklıma gelince yok kalsın abi uçmak için gereken 4k gold filan lazım günde en az 8 saat zaman istiyor wow.

belki 1-2 haftalığına hype trenine binilir o kadar ?

Sosyal ağlarda paylaş

58 dakika önce, GreenPeace77 dedi ki:

TBC de karakter kasamadım ben günde 4-5 saat 1 ayda 53 anca oldum aslında 30 a kadar hayet güzel gitmişti sonra darlıyor insanı oyun bıraktım. sanki wotlk hiç denenmez northrend oraya gerekli repler aklıma gelince yok kalsın abi uçmak için gereken 4k gold filan lazım günde en az 8 saat zaman istiyor wow.

belki 1-2 haftalığına hype trenine binilir o kadar ?

Storm Peaks'te bi dragon spawn oluyodu mount drop olan, onun ben amkkkkkkk ömrümü yedi

Sosyal ağlarda paylaş

Wotlk den sonra bitmişti zaten blizzard activision ele almıştı herşeyi. MS game studios belki eski ekibi tekrar oluşturabilirmi yada o havayı yakalayabilecek ekibi oyunun başına getirirmi milyon milyon dolarları nasıl geri kazanmayı planlıyorlar acaba ?

sahi ne oldu satın alma olayı en son bir kaç ay önce mahkemeye taşınmıştı satın alma olayı legalmi diye bi haber çıkmıştı sanırım ?

Sosyal ağlarda paylaş

Adamların kurulu inceliyor satın almayı, anca 2023 yaza doğru biter diyorlar, daha var yani malesef.

Bu davalar ve satın alma olaylarından sonra bariz değişiklikler var, eskiden siz bizden iyi mi bileceksiniz modundalardı. Şimdi feedbacklere daha fazla dikkat edip uyguluyorlar. Şu yeni treeleri oturtabilirlerse dragonflight fena geçmeyebilir. Genelde zaten en başarılı expansionlar hep yeni class gelenler.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, smyrnas dedi ki:

Oyun bir süredir botlar ve boost açısından oldukça iyi durumda. birde eski dungeonların m+ olarak geri dönmesi falan baya renklendirdi oyunu. bir ilk hafta karazhan falan gereksiz zordu ondan sonra %30 a varan nerfler eklediler. 

Bence iyi çalışıyorlar bu ara.

boostun sadece kanalı değişmedi mi ya

Sosyal ağlarda paylaş

Ben legion nighthold sonunda birakmistim. Bfa hic girismedim ama hesap eski. Simdi bi nostalji solumaya diye girsem level 10 dan sonra her bolgeye gidebiliyor muyum? Legion karakterim su anda level kactir? Bfa endgame karakteri lazim diye okudum chromie icin. Bambaska oyun olmus hicbi fikrim yok o yuzden.

(Sub almadan yapmak istiyorum)

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Hep oluyor o nostalji diye başlama isteği 3 gün sonra bırakıyor insan. shadowlands hiç başlama derim çok kötü bir paket ve tek başına yapabileceğin hiçbirşey yok.

subs olmadan 20 lvl karakter ile shadowlands harici her haritaya gidebilirsin zindanlarına sıra alabilirsin görev yapabilirsin dolaşabilirsin chromiden o an istediğin paketin timeline geçmen gerek. 1 karakterimi komple wotlk diğerini de pandaria da kastım mesela o açıdan güzeldi ama o hype en fazla 10 gün sürüyor işte.

game pass birşeyler olacak gibi bekliyoruz bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 23.08.2022 at 17:02, pattisliborek dedi ki:

time lost ahahah çok zordu onu alması.

ama asıl olay achivement ile gelen violet olandı çünkü o ana kadar 310% flying için Gladyatör bineği, Alar ya da Invincible falan düşürmen gerekiyordu. Violet de 1 yıl süren festival eventleri sonunda geliyordu ve 310% unlock ediyordun.

Uo loop kurmuştum taglayınca ses çalacak tı 2 günde düşürüp almıştım ne baldı bende ki

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...