Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowlands Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

www.mmo-champion.com Activision-Blizzard-Suspends-Sales-in-Russia-and-Raises-Funds-to-Support-Ukraine

Today, we are announcing that Activision Blizzard will be suspending new sales of and in our games in Russia while this conflict continues.

Yeni satış dışında var olan oyunlara erişim de engellemiş demek oluyor ?

wow rus farmerlar warzone cular kan alır valla kremlinmiş polismiş filan dinlemez hardcore dalarlar.

GreenPeace77 tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 05.03.2022 at 09:54, GreenPeace77 dedi ki:

www.mmo-champion.com Activision-Blizzard-Suspends-Sales-in-Russia-and-Raises-Funds-to-Support-Ukraine

Today, we are announcing that Activision Blizzard will be suspending new sales of and in our games in Russia while this conflict continues.

Yeni satış dışında var olan oyunlara erişim de engellemiş demek oluyor ?

wow rus farmerlar warzone cular kan alır valla kremlinmiş polismiş filan dinlemez hardcore dalarlar.

ruslar yok mu yani blizz oyunlarında şu an

Sosyal ağlarda paylaş

ek paket boyunca her yaptığımız harekette "ben bir adım öndeyim" diyen, yaptığımız her şeyin boşa zaman geçirmek olduğu, en sonunda da "tamam ben istediğime ulaştım, artık en güçlü benim" diyen bir düşmanı,

basit bir raid bossu olarak harcayacaklarını tahmin ediyordum.

tabii "madem bir raidde kesebilecektik onu, neden onca çabamıza rağmen sürekli onun bir adım ileride olduğunu gördük ki" diye soran birisi yok ekipte, kafalarına göre uyduruk hikaye yazıyorlar.

ucuz shounen anime yazarlığı.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

20 yıldır bunumu sattın bize blizzard ?

Spoiler

sargeras arthas sylvanas zovaal hepside aynı yoldu yürüdüler evrende kötülük var düzeltmem lazım peki ne yapmalıyım? herşeyi yokedip ben en güçlüsü olmalıyım ohh yea.. arthasa etrafındaki herkes bu kötülükle mücadele etmenin başka yolu olmalı dediler dinlemedi.. sylvanas doğmamız yaşamamız ölmemiz hepsi kozmik güçler tarafından manipüle edilmiş biz aslında biz değiliz zovaal kurtarıcak bizi vsvs.. en son zovaal ne dedi? gelecek olan kötülükten (void lords) sağ çıkamazsınız, eee ne yani 20 yıldır bunun içinmi takip ediyoruz wow lore ?

imdb 4.5 almış 90s vhs kasetlerde bile daha iyi kurgulanmış senaryolar var. ?

Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar şey bekliyordu. yani bu zoval çıkacak işte gerçekliği bozacak. azeroth a döndüğümüzde farklı bir gerçeklik olacak yada ne bileyim bir 40 sene ileri gitmiş olacak falan.  wow 2 nin yolu yapılacak vs.. böyle heyecanlı şeyler bekliyordu insanlar. 

Şaşırtmıyor blizzard artık. monotonluk ve basit senaryo adamların iliklerine kadar işlemiş .

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, smyrnas dedi ki:

İnsanlar şey bekliyordu. yani bu zoval çıkacak işte gerçekliği bozacak. azeroth a döndüğümüzde farklı bir gerçeklik olacak yada ne bileyim bir 40 sene ileri gitmiş olacak falan.  wow 2 nin yolu yapılacak vs.. böyle heyecanlı şeyler bekliyordu insanlar. 

evet abi ustune shadowlands sacmaligini affettirirdi bile ustune... hiyar bu adamlar gercekten.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...