Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowlands Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

oyunu oyun olmaktan  çıkardıkları için bence baya bir zararları var. 

Şu oyundan rio yu kaldır oyun kendine gelir.Üstüne Activision blizz. boost olmayacak engelleyecez vs. diye twit atsa yarın oyuncu sayısı 10 milyon olur.   

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 10.04.2021 at 21:59, smyrnas dedi ki:

Şu oyundan rio yu kaldır oyun kendine gelir.Üstüne Activision blizz. boost olmayacak engelleyecez vs. diye twit atsa yarın oyuncu sayısı 10 milyon olur.   

Ahah r.io da ne var olm

Guildden arkadaşlarla haftada bir gün m+ yapıyoruz gayet tek başıma istediğim gibi weekly yapacak skor geldi (1560), az gayret gösteriverin yani zor değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
On 19.04.2021 at 18:08, quixef dedi ki:

Ahah r.io da ne var olm

Guildden arkadaşlarla haftada bir gün m+ yapıyoruz gayet tek başıma istediğim gibi weekly yapacak skor geldi (1560), az gayret gösteriverin yani zor değil.

Arkadaşlar ile dediğin gibi iyi oluyor. Mesela ben ilk 15 yapacağım her yeri 14 yapmışım 1.5 günde zor bir party buldum healer olarak. 100'e yakın que yaptım adamlar almıyor 15 yapmadım diye. Sonra biri aldı ve o grup ile bütün 8 zindanı +15 de in time yapıp bineklerimizi aldık. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.04.2021 at 21:59, smyrnas dedi ki:

bence de boost ve rio olmasa oyun toparlanır.

şuan oyunda sadece boosterlar kaldı gibi hissediyorum. bir booster gidip başka boostera alt karakterini boostlatıyor. sonra o gidip diğerine boost yapıyor.

chat zaten reklam spamdan geçilmiyor falan, iyice knight online'a döndü oyun. şu exp başında verdiğim 250 liraya acıdım. o paraya gider güzel bir yemek yerdim daha mutlu olurdum

Sosyal ağlarda paylaş

boost olayının boku çıktı ya, retail'de de classic'te de

gerçi retail'de ben rp serverındayım o yüzden aşırı değil, ama arkadaşın serverında (twisting nether) karakter açmıştım bikaç ay önce manyaktı olum, boosterları ignoreluyodum biraz trade chat spami azalsın diye

Sosyal ağlarda paylaş

Birde herkesin arkadaşlar ile m+ yapıyorum gibi bir lüksü yok malesef.   Beraber oynadığım adamlar girmiyor ki oyuna. hepsi bıraktı ! silvermoon da expansion başı 150 kişi online olan guildte en son 10-15 kişi online oluyordu. artı olarak vakit problemi de var.  hadi arkadaşlar ile oynayalım desek . vardiyalar tutmuyor falan . 

neyse rio falan çokta önemli değil. 9.1 e kadar bir action yapmıyorum zaten . 

Bence şu rio ve boost olayı falan faction olayının kalkması ile  yada kalkmasa da alliance ve horde beraber dungeon/raid yapma işi gelince de toplar.  Oyunun %90 ı horde . cücelerin sakalı ve punk saçı uğruna alliance oynuyoruz ?

Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu ayda gold ile uzattım ama kasada para kalmadı, sanırım daha da uzatmayacağım. Cidden aşırı baymaya başladı.

Casual takılıyorum daha maks +11 yapabildim. ILVL iyi vs. ama 11'i bile dün bulabildim öyle diyeyim. +10'lara bile giremiyorum çünkü RIO aynen...

Raid desen keza bir gram keyfi yok. 

Hikaye takibini youtube'dan yaparım artık yani cidden oynamak bir şey katmıyor şu oyunu artık bu haliyle. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ya 300 400 lira para verip boosterdan 3 kurusluk itemi raidin 6. Ayinda "alamayan" insanlar varken, adamlar hala tokendeb ottan copten dunya kadar para kazanirken niye ugrassinlar ki content icin?

Baktilar sublar dusuyor once patlatirlar 6 aylik sub alana tren mount hediye diye, sonra onunda 5. ayinda dandik bi content patchi getirirler, patch de boyle time-locked olur 3 ayda ancak tum contente erisirsin falan...

Yazik su oyunun dustugu hale cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

7 aydır 9.1 i getiremedi mi Blizzard ya? 

Hem content hem de contenti teknik olarak bariz zamanında shipleyemiyor Blizord. Zaten Blizzard sektörde genel olarak maaşların en düşük olduğu bir firmaydı ama eskiden en azından CV'de Blizzard yazsın diye insanlar OK oluyordu (Bugun hala Diablo North, Blizz TBC/Vanilla/WOTLK X Designer, Diablo II xyz Designer titrini kullanarak insanlar yolunu buluyor dfg). Şimdi ise Blizzard'ın nasıl anıldığı malum, haliyle aynı düşük maaşları sununca kötü kötü devler, mühendisler recruit ediyorlar besbelli. 

Blizzard'dan ayrılıp Amazon'a geçen bir senior engineer daha yeni söyledi Blizzard'dan aldığımın kat fazlasını alıyorum aynı pozisyona diye.

Sosyal ağlarda paylaş

bizimkilerde beni ölü content e çağırmış resmen be, hadi başlarda takılalım dedik ama millet oyalanmak için bile girmek istemiyor artık. Sub ı kaç aylık almış olmasam kapatırdım ? . Gidip mal gibi temmuzda 9.1 i getireceklerini de sanmıyorum gerçi gelebilecek en rezil ay olur.

Sosyal ağlarda paylaş

9.1 i koydukları tarihe bak ya 29 haziran gerisi:1

Raid Unlock Schedule

July 6 – Normal and Heroic Difficulties
July 13 – Raid Finder Wing 1 and Mythic Difficulties (The Tarragrue, The Eye of the Jailer, The Nine)
July 27 – Raid Finder Wing 2 (Soulrender Dormazain, Remnant of Ner’zhul, and Painsmith Raznal)
August 10 – Raid Finder Wing 3 (Guardian of the First Ones, Fatescribe Roh-Kalo, and Kel’Thuzad)
August 24 – Raid Finder Wing 4 (Sylvanas Windrunner)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

valla bana kalırsa çok bir halt yok ya. Yeni harita koymuşlar yine klasik daily/rep/rare/mount farm şeyklinde geçiyor. Torghast ı update etmişler birde talent sistemi gelmiş oraya puan kazanıp upgradelere harcıyorsun, eski sistem değişmiş şimdi kıçını yava yaya gezmez istersen bölümü bitirdiğinde puanın eksiliyor daha az 'tower knowledge' kazanıyorsun falan. Renownları arttırmışlar onu alıyorsun yine bir yandan. Raidler açık değil henüz göremedik. Bayağı bir bug, veya önceden düşünülmemiş test edilmemiş hede var. Oyalanmak istersen bakarsın tabi ama raidler açıldığında aktive et olmadı çok bir acelesi yok sanki ? . 

Sosyal ağlarda paylaş

• Darksun unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...