Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşananlar kulübü

Aceace

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
On 02.03.2020 at 15:53, Aceace dedi ki:

Aslında çok kolay oldu. Ofisten arkadaş 

"Bisiklet sezonu resmen açılmıştır"

Diye mesaj attı. Sabahleyin kısa bir tur atmışlar. Ben de sıfır bisiklet alacak durumum olmadığı için Sahibinden'e "Kırmızı triban 3" yazdım. (Kırmızı triban 3'lerde sora set+karbon maşa var. O yüzden aşırı iyi bir fiyat/performans yol bisikleti. Beyaz triban 3lerde alüyünyün maşa + dandik microshift set var.)  

Karşınıza çıkacak tek link bu.. Bi baktım, gidon Ritchey Stele, sele benim köşesi yıryık Selle Italia, suluk kafesi pembemsi kırmızı, üstüne vites kulakçıkları düşük. %200 benim bisikletim.

Koskoca Sahibinden'de başka kırmızı triban 3 satan da yok zaten...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-btwin-triban-855444722/detay

AĞBİİİİİ

"gidon Ritchey Stele, sele benim köşesi yıryık Selle Italia, suluk kafesi pembemsi kırmızı, üstüne vites kulakçıkları düşük"

Bisikletim bana geri dönebilmek için çaba gösteriyor resmen ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
1 saat önce, neutrino dedi ki:

Asiri tatliymis kopek, yirim. Nasi geri aldin bu arada vermek istemiyordu sanki geri?

Alamıyordum. Çünkü ev sahibi istemem diyordu.

Benim 2 kızım vardı. Biri Nane biri Şeker. Nane annesine aşırı bağlı. Şeker ise nispeten bana bağlı. Koronadan ötürü evden çalışmaya başlayınca "ben şeker hatunu alır birlikte yaşar giderim" diye düşündüm. Aradım söyledim işte. "Bakamazsan geri getir falan" dedi ama gayet bakıyorum da. 1-2 ayda bir 2-3 günlüğüne annesinde kalıyor Şeker. Nane'yle zaman geçiriyorlar falan. 

Öyle işte. Şu başlığa girmeyeli çok zaman olmuş. Bir geriye gideyim dedim de... Dün benim boşanma yıldönümümmüş. UASIDHIHASOIDUHAIUSDH ?

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Oce4n dedi ki:

tüm konuyu okumadım da. piskoloğa gitmiş miydiniz?

Gittik.

Tek seans. O durumunu anlattı. Ben durumumu anlattım. Çıktığımız zaman da metrobüsle adliyeye gidip boşanma dilekçemizi vermiştik. 

Psikologun tek esprisi kendi aralarında konuşmayan insanların konuşmalarını sağlıyor olması. Hepsi bu...

Benim Ege Psikoloji'de okuyan bayaa arkadaşım vardı. Hepsi bana "İyi ki bütün insanlar senin gibi değil. Aksi takdirde işsiz kalırdık" diyolardı. Belki de ondandır.

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Lan....

Abi.. Ben geçen sene bisiklet alamamıştım. Malum evin masrafı bitmemişti. Koca bir seneyi pas geçtim. Kanaldan arkadaşlar bu senenin bisiklet sezonunu açalım diye konuşuyolardı. Bilin bakalım kimi gördüm?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-ates-kirmizisi-triban-903346452/detay

adsfpğsdfjaıosdjpfja

Bisiklet lanetlenmiş yemin ederim. alan 1 yıl tutamıyor elinde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...