Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşananlar kulübü

Aceace

Öne çıkan mesajlar

On 28.10.2019 at 05:37, Aceace dedi ki:

Mesela tam ev degistirirken bisiklet almisim. Dogru. Tam ev degistirirken aldim. 2. el olarak... Kendisine 1 ay once sifir bir bisiklet almistik benimkiyle ayni paraya. 

Bisiklet nerden cikmisti peki? Cunku birlikte yapilabilecek guzel bir aktivite olarak goruyordum. Kendisi de hevesliydi bogaz kenarinda oturdugumuz icin bol bol surermisiz. Bisiklet aldik da ne oldu? Onlarca kez hadi beraber cikalim dememe ragmen toplam 27 km yapti bisikletle. Ama suclu benmisim. Cunku.. Oyle.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-triban-3-kirmizi-sitede-tek-karbon-masa-shimano-sora-vites-791288033/detay

Bisikletimi "Zaten kendisi aldığı için" 1100 liraya satmıştı. Bisikletimi alan adam şimdi sahibindene koymuş. 2350 lira...

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Laraken dedi ki:

bunu neden takip ediyorsun abi? gerçekten soruyorum yani, eski karına aldığın bisikleti sattığı adamın sattığı bisikleti nasıl linkleyebildin bize? hikayesi nedir bu yolun?

Aslında çok kolay oldu. Ofisten arkadaş 

"Bisiklet sezonu resmen açılmıştır"

Diye mesaj attı. Sabahleyin kısa bir tur atmışlar. Ben de sıfır bisiklet alacak durumum olmadığı için Sahibinden'e "Kırmızı triban 3" yazdım. (Kırmızı triban 3'lerde sora set+karbon maşa var. O yüzden aşırı iyi bir fiyat/performans yol bisikleti. Beyaz triban 3lerde alüyünyün maşa + dandik microshift set var.)  

Karşınıza çıkacak tek link bu.. Bi baktım, gidon Ritchey Stele, sele benim köşesi yıryık Selle Italia, suluk kafesi pembemsi kırmızı, üstüne vites kulakçıkları düşük. %200 benim bisikletim.

Koskoca Sahibinden'de başka kırmızı triban 3 satan da yok zaten...

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 1.03.2020 at 18:58, Aceace dedi ki:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-triban-3-kirmizi-sitede-tek-karbon-masa-shimano-sora-vites-791288033/detay

Bisikletimi "Zaten kendisi aldığı için" 1100 liraya satmıştı. Bisikletimi alan adam şimdi sahibindene koymuş. 2350 lira...

Güven vermeyen emlakçı duvar kağıdının önünde çekilmiş bisikletin fotoğrafı. Sırf o duvar kağıdından dahi ex'inin dolandırılmış olduğunu açıkça anlaşılıyor. Piyasayı bilmeye gerek yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...