Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşananlar kulübü

Aceace

Öne çıkan mesajlar

abi şurada başlık açmak gerçekten yapılabilecek en büyük hatalardan. inanılmaz kafalar var burada. 

başkası ile görüşmeye başlamış olabilirmişmiş. adam eşini seviyor, bir umut nasıl düzeltirim diye içini döküyor burada, adam kalkmış şu yorumu yapıyor hiç tanımadığı bir çiftin ilişkisi hakkında. sanal ortam ne de olsa, apır sapır konuşmak free.

bu adam senin yakın arkadaşın olsa, karşısına geçip yapabilecek miyidin bu yorumu?

-Bonesoul- tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim Ortada cocuk da yok bu kadar uzuntu, keder, kendini hirpalama neden?

Senin yas kac bilmiyorum ama , cevremde 30-40 yas arasi baya bosanan oldu. Es, dost, aile vs sayesinde bir sure sonra hepsi normale dondu. Bence su bosanma surecini atlattiginda bu dertlerinden kurtulacaksin, kim olursa olsun bir insana boyle taparcasina baglanmak yanlis bence. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 02.11.2019 at 16:46, akirafes dedi ki:

@Aceace sakın boşanma sonuna kadar savaş. Ben eşimi seviyorum de hiç bir hakim seni boşamaz. Burada tarif ettiğin eşini seviyor, sayıyorsun sen. Buraya yazdıklarını aynen hakime söyle emin ol seni 2 sene boşamaz. Her şeyi baştan al. Eşine tekrar kendini tanıt. Ona  değer verdiğini göster. Sana iyi davranarak boşanmanın kolay olmasını umuyorlar seni kandırıyorlar asla kanma. Hiç bir şey imzalama. Git eşinin yanından ayrılma. Olmazsa kapısında uyu. En sonun da seni eve alır. Düzgün bir insana benziyor. Böylesini zor bulursun. Beraber yaşadıklarılarınız ise sizin temeliniz. Ve bence Çok sağlam bir temeliniz oluşmuş. Bunlar olur geçer. Sen de geçmesine yardım et. Kendini bu ilişkiye ada. Asla boşanma. Boşanmıyacağına onu ikna et. Eminim zamanla bir defa daha denemek istiyecek oda. 

Sakın onun arkadaşlarınla konuşup yardım isteme. Sakın annesin veya akrabası ile konuşup yardım isteme. Kendi ayağın üstünde dur onlan direk konuş. Sakın kimseden bu ilişki için yardım isteme bir tek hakim sana yardım edecek ondan iste. Kapısında git yat derken çok ciddiyim günlerce yat gerekirse.

boomer'ları almayın abi topiğe. boşanma kavramını algılamakta biraz zorlanıyorlar.

90'lar amerikan komedileri neden hep karımdan nefret ediyorum humoru üzerine olsun yoksa.

images?q=tbn:ANd9GcRJAdxPZ28AWfoVXR-KzI4hVrJRnzDi4GLDhfYKhMaXAo8HUvzr

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, -Bonesoul- dedi ki:

abi şurada başlık açmak gerçekten yapılabilecek en büyük hatalardan. inanılmaz kafalar var burada. 

başkası ile görüşmeye başlamış olabilirmişmiş. adam eşini seviyor, bir umut nasıl düzeltirim diye içini döküyor burada, adam kalkmış şu yorumu yapıyor hiç tanımadığı bir çiftin ilişkisi hakkında. sanal ortam ne de olsa, apır sapır konuşmak free.

bu adam senin yakın arkadaşın olsa, karşısına geçip yapabilecek miyidin bu yorumu?

Kadınların özel konularını konuşabildigi arkadaşları oluyor. Cinsel hayatlarını bile paylasabiliyorlar. Erkeklerin öyle bir arkadaşı olmuyor genelde. Yakın arkadaşlara bile özel hayatını anlatmak istemeyebiliyor insanlar. Burada başlık açıp iç dökmek yanlış değil bence o yüzden. Geçmişte benim basımdan da yıkıcı bir aldatılma geçmişti. Burada paylaşmıştım. O konuda yazılanlar bana o kadar iyi gelmişti ki. 

O yüzden insanları niye başlık acıyorsun diye yargılamayın bence. E bir kere başlık açıldıktan sonra “başkası var” yazan da çıkar başka seyler diyen de çıkar. Ona da katlanmak gerek. 

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Black-ice dedi ki:

boomer

Bence sen İngilizceni geliştir önce... 

Boomer

A person who exhibits the following characteristics:
-anywhere from 30-75 years old*

Boomer

A person over the age of 30 that likes 80s Rock and Monster Energy Zero Ultra, that wants things to go back to the way they were.

Yada senin kıt İngilizcene göre 30 yaşın üstü alınmasın topiğe (e buda pek bir salakça istek olmadı mı?)

Yada hayat hakkında kendini biraz daha geliştir. Evlenirken verilen sözler var hatırla. Tabii sözlerin senin için bir değeri varsa ki hiç sanmıyorum senin kişiliğinde biri için verilen sözün ne anlamı olabilir ki? 

Opun dediğine göre arada kavga yok. şiddetli geçimsizlik yok. Hatta op seviyor. Evliliği bu kadar basit  mi görüyorsun? Sen git kendini geliştir önce. İlk aksayan anda bir ilişkiyi nasıl bir insan bırakır? Bağlılık nerede? Verilen sözler nerede? Bu senin dünyansa 30 yaş altı genç inan hayatta çok daha fazla öğreneceğin şey var. 

akirafes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

adamın konusunu şey etmen ya

Tisikkirlir...

Terapiye gittik. Oradan da adliyeye... Kafami toparlar toparlamaz yine uzun uzadiya yazarim. Benim hatalarimi bir kisi eksik yapsa kardir.

Topunuzu seviyorum. Boomer olun ya da olmayin. Ayrica discordu kapatalim. Foruma donelim geri.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, -Bonesoul- dedi ki:

Gerci ben bisi soylemedim konuyla ilgili olarak ama yakin arkadasim olsaydi (ki gecen sene ayni durumun daha feci versiyonunda olan bir arkadasim vardi) karsisina gecip yukarda yazdigin yorumu yapabilirdim, acaba boyle bir ihtimal var mi diye. 

Baslik acip icini dokmekte bir sakinca da yok.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Aceace dedi ki:

Tisikkirlir...

Terapiye gittik. Oradan da adliyeye... Kafami toparlar toparlamaz yine uzun uzadiya yazarim. Benim hatalarimi bir kisi eksik yapsa kardir.

Topunuzu seviyorum. Boomer olun ya da olmayin. Ayrica discordu kapatalim. Foruma donelim geri.

Esinize iyi davranin onun degerini bilin sonra cok pisman olursunuz tadinda bir post olacaksa yapma abi ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...