Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşananlar kulübü

Aceace

Öne çıkan mesajlar

8 saat önce, ginaly dedi ki:

boşanınca neden üzülüyorsunuz?

Çünkü seviyorum.

Bir insani sevmek tek taraflı bise. Çift taraflı olunca daha bir guzel oluyor. Eger cift tarafli bir sevgi varken tek tarafliya dusuyorsan çöküyorsun. 

Otelin duvarları üstüme üstüme geliyor resmen.

Sosyal ağlarda paylaş

On 29.10.2019 at 22:42, Frostbite dedi ki:

Ya susuyum diyorum dayanamıyorum.benimki bir gün tartışırken şuna benzer bir mesaj atmıştı."daha gideceğim spor salonunu bile konuşmadık seninle. nereye göndereceksin ne yapacaksın belli değil" Wtf lan! Bunu diyen kız 36 yaşında yüksek lisans yapmış tr nin en buyuk matbaa şirketlerinde çalışmış rusçayı kendi kendine çözmüş bir kız.hani şu konusmaya bakarsak yarın evleniyoruz ama daha aileler bile tanismamiş...

muhteşem anekdotlar var lan topçikte. "nereye göndereceksin ne yapacaksın belli diil" ahaha

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.10.2019 at 17:30, senko dedi ki:

Diger ulkeleri bilmiyorum da TR'de cok agir kanunlar, etrafimdan dinledigim kadari ile hakimlerde kadinlarin lehine karar vermeye megilliler. 

Yanlış bilgi, ortalama nafaka 500 liranın altında, bayağı bir kısmı da ödemiyor. Kadınlar ödemeyene karşı hakkını aramıyor başına bela olmasın diye. Genele vuracaksak böyle vurmak lazım.

Zaten nafaka belirlendikten sonra dönüşü olmayan bir şey değil. Nafaka ödeyenin ekonomik durumu bozulursa tekrar mahkemeye başvurabilir, keza nafaka ödenenin ekonomi durumu iyileşirse ve evlenirse de mahkemeye başvurup nafakayı değiştirebilirsin

Ha boşanan taraflardan birinin maddi durumu diğerinden iyiyse, evet diğeriyle paylaşacak.

Tek derdiniz buysa kendinizden daha çok parası olan biriyle evlenin.

Sosyal ağlarda paylaş

ortalama nafakanın 500 tl altında olduğuna dair bir veri var mı? genele vururken hangi genele vuruyorsun? bahsettiğin genel kırsal kesimler mi yoksa büyük şehirlerin nüfusu mu?

ülkede adli olarak doğru düzgün takip edilen nadir konulardan biri nafaka borcu olsa gerek. 

-Bonesoul- tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...