Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşananlar kulübü

Aceace

Öne çıkan mesajlar

11 dakika önce, Aceace dedi ki:

Arayip "annenlere gelmesinler diye haber mi verdin" diye soracaktim. Acmadi telefonu inatla. Vatsaptan "ne soracaksan burdan sor" dedi. Bi de kizlara iyi bakiyomus merak etmeyecekmisim.

off cok saglam trip yiyorsun, esin saglam blof atmis bosanma karti ile. bi tek tas ya da tatil paklar, anlayacagin temizindeb 3-5K TL sksmis cuzdana ?

cicekle de kandirabilirsen sukunu veririm panpa

Sosyal ağlarda paylaş

cocuk yoksa,trip cekemem, daha iyisini bulabilirim diyorsan blofe blof sert yap.

Ayrica cok ozur biraz duz yazacagim. malesef TR gercekleri bunlar;

Esin ogretmen ve sen daha cocugu kucagina vermemissin, dunyanin en rahat isi cok bol zamani var, skılıp sana saracak zaman bulamaması lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Kayınvalidenin gelmemesi iyi bir şey değil mi yav? Adsddssd. Şaka bir yana umarım toparlarsınız. Türk kezbanları çok sıkıntı. Eşimle 6 yıl yaşayıp, sonra mecburen (yabancı uyruklu) hızlı sade nikahla bitirdim işi. 11 yıldır evli ve mutluyuz. Ha hiç mi tartışmadık, çoook. Ama çıbanbaşı hep bendim. Hep özür dilemek zorunda kaldım. İşsizlik vs de var. Çok badire atlattık aslında. Ama hep arkamda durdu. 14 saat WoW oynarken bile. İşin sırrını da vereyim. Ukraine abicim afsadaas. Haaa 2 de çocuk var.

DavidMills tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Her milletin kezbanı var tabii ki. Ama çevremizde doğal olarak Ukr, Rus evli arkadaşımız çok. Genelde mutlular. Ayrılan 2-3 kişi var. Birisi barzo Türk erkekliği (dayak vs), biri yabancı hatunun açgözlülüğü, diğeri klasik Türk ailesinin kaynana, kaynata şeytan üçgeninin yıkım ekibi.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Aceace dedi ki:

Bugün kayinvalide Mersin'e gelecekti. Dün akşam arayıp bahane mahane üretti. Yok bilmem kim evleniyomusta yok bi seyler ile ugrasacakmista.. Hani bahaneyi de oturup yazmamis. Dogaclama yaptigini cok belli etti.

Arayip "annenlere gelmesinler diye haber mi verdin" diye soracaktim. Acmadi telefonu inatla. Vatsaptan "ne soracaksan burdan sor" dedi. Bi de kizlara iyi bakiyomus merak etmeyecekmisim.

Hakkatten tam evdeki krizin ortasinda benim mersinde ne isim var ya... Kayinvalide de gelmiyo..

Olm kriz mi kalmis napiyosun sen? O kiz gg bitti. Kayinvalide ne ayrica. Bahane ureten taraf sen olman gerekmiyor mu? Annesiyle gorusmeye devam mi edecen popona tekmeyi basan kizin. 

Sal artik bence kizi da ailesini de. Hazir dogru duzgun gelirin yokken bosaniliyor olmasi guzel, nafaka vermezsin iste mis hehe. 

Sosyal ağlarda paylaş

belli bir süreden sonra sevgiden çok alışkanlık oluyor. Terapi şart aslında da yoksa yerini tutmaz ama Beyhan Budak podcastleri ve videolarını öneririm. Alışkanlığı atlatmak çok zor. Soruyorsundur mutlaka kendine ama otur, epeyce düşün. Sen elinden geleni yaptın mı? Hataların çoğu sende mi, karşı tarafta mı? Abi ilişki dediğin şey senin hayatını güzelleştirmek için var, sürekli çaba sarfedip, sürekli alttan alan taraf sen oldukça bir anlamı yok. O kadın ne ilkti snein için ne de son olacak. Onsuz da bir yaşam hayal et. 

insan doğduğu aileyi seçemiyor ama kuracağı aileyi seçebiliyor. Yanlış yapılanmışsa bırak, yık gitsin. Zor oluyor insanın emek verdiği şeyi silip atmak ama geleceği düşün. Daha özgür bir hayat, kafanı topladıktan sonra belki her açıdan daha mutlu olabileceğin bir insan. 

Sosyal ağlarda paylaş

abi muhtemelen ilk ciddi ilişkisiyle evlenen bir çift bunlar. o yüzden ilk ciddi ayrılığı da böyle 30unda yaşayıp o "hossigdir :(" hissini yeni yaşıyor. haliyle evlilik düzen alışkanlık derken amplifiye oluyor etki.

abi bitmiş, bitince ucunda ölüm yok, iki sene sonra "vay ulan nasıl da bu kadar takmışım kafaya" dersin.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, vivavale dedi ki:

off cok saglam trip yiyorsun, esin saglam blof atmis bosanma karti ile. bi tek tas ya da tatil paklar, anlayacagin temizindeb 3-5K TL sksmis cuzdana ?

cicekle de kandirabilirsen sukunu veririm panpa

Olm manyak misin sende, tek tas falan nasil tavsiye veriyosun. Su noktada hatuna hediye vs aliyosan zaten yuzustu uzanip bekleyebilirsin omrunun kalani boyunca. Meh. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ya susuyum diyorum dayanamıyorum.benimki bir gün tartışırken şuna benzer bir mesaj atmıştı."daha gideceğim spor salonunu bile konuşmadık seninle. nereye göndereceksin ne yapacaksın belli değil" Wtf lan! Bunu diyen kız 36 yaşında yüksek lisans yapmış tr nin en buyuk matbaa şirketlerinde çalışmış rusçayı kendi kendine çözmüş bir kız.hani şu konusmaya bakarsak yarın evleniyoruz ama daha aileler bile tanismamiş...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...