Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 3

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Crusader Kings 2'den nelerin alınacağıyla ilgili şöyle bir açıklama var:

"I should emphasize that we will not be bringing along everything that is currently in Crusader Kings II. The most highly praised or useful features from Crusader Kings II and its expansions will certainly join us in CK3, but obviously not everything could make the cut. This is in no way a return to the seemingly bare bones days of 2012: Crusader Kings III lets us keep what we love, change what we do not and bring new interesting features to the table."

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Komutan dedi ki:

Crusader Kings 2'den nelerin alınacağıyla ilgili şöyle bir açıklama var:

"I should emphasize that we will not be bringing along everything that is currently in Crusader Kings II. The most highly praised or useful features from Crusader Kings II and its expansions will certainly join us in CK3, but obviously not everything could make the cut. This is in no way a return to the seemingly bare bones days of 2012: Crusader Kings III lets us keep what we love, change what we do not and bring new interesting features to the table."

tldr herşeyi koyarsak dlc nasıl satıcaz

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Komutan dedi ki:

"I should emphasize that we will not be bringing along everything that is currently in Crusader Kings II.

ck2ye eklediklerimizi 3te cayır cayır dlcyle satıcaz

1 saat önce, Sam dedi ki:

şahane haber! feature olarak da yıllardır dlc ile biriktirilmiş şeylerin hepsini aynen koyamamaları çok anormal değil, çok dlc yiyen bütün oyunların yaşadığı sorun o. umarım bundan sonra sırada victoria 3 vardır.

paradox ea gibi kodu contenti recyclelıyor ck2deki halihazırda bulunan içeriği geçirmemeleri baya art niyetli.

Sosyal ağlarda paylaş

eu rome rezaletinden sonra çıkmıştı ck2, belli olmaz yani ümit kırmaya gerek yok.

recycle ne ölçüde yapabiliyorlardır bilmiyorum da oyunun içinde ne var ne yok görmeden iyi-kötü yorumu yapamıyorum şahsen. kötü şeyler aktarılmamışsa np.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Promenader dedi ki:

paradox ea gibi kodu contenti recyclelıyor ck2deki halihazırda bulunan içeriği geçirmemeleri baya art niyetli.

Benim açımdan tam olarak neleri alacakları ve neleri almayacakları önemli. Mesela en baştan itibaren Müslümanlar ve ticari cumhuriyetler oynanabilir olmalı ama Hindistan veya tarikatların olmaması beni rahatsız etmez.

Burada bir önemli faktör de oyun mekaniklerinin ne kadar değiştirileceği. Birinci ve ikinci oyunun oynanışı çok farklıydı. Üçüncü oyunun o derece farklı olacağını sanmıyorum ama önemli farklar varsa içerik eksikliği daha kabul edilebilir olur.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

europa universaliste de millet ryukyu ile oynuyor, düzgün yapıldığı sürece sorun yok. paradox oyunları zaten ck hariç hep bütün dünya haritasını işliyor. avrupa ile etkileşimde olan adamı ya da onun arkasındaki adamı kesince yarım bir simülasyon oluyor aslında. iranda kesince oradaki adamı arkasından dürtecek birşey de olmuyor,o adamın genişleyebileceği avrupaya alternatif bir coğrafya da. avrupa ya da ortadoğu fanusta değildi.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada CK2'ye Monarch's Journey isminde yeni bir oyun modu eklendi. Belli bir karakter ile oynanıyor ve verilen görevleri yaptıkça puan kazanılıyor, o puanlarla da CK3 için kozmetik itemlar açılıyor. İki haftada bir karakter ve görevler yenilenecekmiş.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Sam dedi ki:

europa universaliste de millet ryukyu ile oynuyor, düzgün yapıldığı sürece sorun yok. paradox oyunları zaten ck hariç hep bütün dünya haritasını işliyor. avrupa ile etkileşimde olan adamı ya da onun arkasındaki adamı kesince yarım bir simülasyon oluyor aslında. iranda kesince oradaki adamı arkasından dürtecek birşey de olmuyor,o adamın genişleyebileceği avrupaya alternatif bir coğrafya da. avrupa ya da ortadoğu fanusta değildi.

Çok mantıklı. Şuan EU4'te Kore oynuyorum mesela, uzakdoğu'nun süreçleri de (özellikle çin ve japonya) çok güzel işlenmiş, yıllardır oynadığım oyunda ilk defa uzakdoğu ülkesi oynuyorum ve çok beğendim. Zaten Europa Universalis'in geçtiği zaman dilimini düşündüğünde yalnızca Avrupa koymak da saçmalığın daniskası olurdu. Coğrafi keşifler ne olacak o zaman? :)

CK için tartışılır, zaten Avrupa'nın haçlı seferleri dışında dış dünya ile etkileşimi çok da var denemez o dönemde. 

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

koysunlar ulkeleri , dolsun harita , ama mekanikleri olmasin ve secemeyelim o hintlileri , muslumleri fln 

once avrupalilari guzelce oturtsunlar , sonra parca parca diger bolgelere DLC cikarsinlar

hint oynamak isteyen hint dlc sini alsin

mantiklisi bu , ama paradox paragoz oldugu icin hint dlcsi icine yararli bi mekanik sikistiracak fln,hep boyle yapiolar

base game i alip tum dlc leri torrentlemeye basladim , oneririm.

Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntı yok ya adam akıllı modlar hindistanı çini kapatıyordu zaten. yine aynısı olur büyük ihtimalle. rastgele yazılım müh. okuyan adam paradoxtan daha iyi kod yazdığı için performansı da patates ederler daha fazla dlc çıkarılıcak bölge ekliycez derken.

Promenader tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...