Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legends of Runeterra

Harvey

Öne çıkan mesajlar

fiora-karma, lux-karma deckleri hem daha rafine değil hemde fearsome karşısında yine zayıf. bence craftlama üzülürsün. bende 3 karma olduğu için  S/I Karma kontrol yaptım zevkli ama yine zorlanıyor. 

kontrol oynamak istiyorsan heimerdinger/ezreal, heimerdinger/karma falan yapman lazım. 

ya da tırmanmak istiyosan ve hecarim'in yoksa  yine go go elusive.

https://decksofruneterra.com/decks/2qm-onus

bu Xixo'nun listi. nerften sonra 1. oldu bununla. 

CEBAEAIBAQLASAICAIDBCFZIFQYTEOIBAMAQECIMDYAQCAICCU

bu da benim listem. 3. zed olmadığı için 2 zed var. 3 hatcling olmadığı için 2 empyrean var. 3 deny çok önemli çünkü çok fazla spell based deck var. tek defansif tool.

hatcling'in yoksa emyrean koy, 3. empyrean yoksa Tryandamere koy. hepsi olur

Sosyal ağlarda paylaş

yeni update'ten sonra bütün decklerimi sildim şuan 2 deckim var topu topu. biri senin yukarda attığın xixo'nun elusive decki öbürüde şu

Zn2rMA.png

bu 2 deckte rankedda baya iş yapıyor ama elimde baya fazla champion var çoğu 3 tane eğlenceli deckler rankedda iş yapmıyor malesef ? karma'sıdır yasuo'sudur.

Sosyal ağlarda paylaş

kart oyunlarında hep öyle zaten. fun deck=dumpster rank

karma yine iyi ama. kontrol destelerinde kullanabiliyorsun. extra value generator+double spell effect muazzam.

yasuo çok kötü. gerçi yasuo'nun kötü olması da aslında iyi bişey bence. çünkü yasuo'nun effecti çok kırık.

o mistwraith destesi de güzel işte ya, neyinden bıktın, oyna gitsin. :)

Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, Borlach dedi ki:

superjj'nin destesi bu.  hergün bununla yayın yapıyor. (hatta şu anda da yapıyor)

yani nedir winrate'i bilmiyorum ama bence felaket kötü bi deste. böyle hibrit şeyler genele çalışmaz.

bunun bikaç kart farklı hali vardı bende superjj yi izliyorum şuan ona göre değiştirdim biraz. hibrit değilde yasuo genel olarak başarısız sanki ya. önerebileceğin bi deck var mı yasuo için ? 

neyse yasuo'dan komple ümidi kestim heim/karma decki yapayım direk ben en iyisi lol.

JWErQB.png

şöyle bi deck buldum ne düşünüyorsun bu deck hakkında ?

HarveyQuinn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

valla önerebileceğim bi deste yok. olması da zor gibi.

yani sen başarısız demişsin de  başarısızdan ziyade eksik. tek kart olarak yasuo'yu ele alırsan efekti çok güçlü. ama  çalıştırabilmek için yeterli tool yok.

iki sıkıntı yaşıyo yasuo desteleri;

1) yasuo'yu çekme

yasuo ile oynuyosan amacın board'u yasuo ile kontrol etmek olmalı, o nedenle de curve'de board'a inmen lazım.  yoksa tempo'da çok geri düşüyorsun.

2) board'a yasuo'yu indikten sonra koruyabilme

grasp'a karşı zayıf, black spear'a karşı zayıf, get excited'a karşı zayıf vs vs.

tutamıyosun bi türlü board'da zart diye ölüyo. inspiring mentor nerf'ü de çok fena vurdu yasuo'yu.

onun için zor yani biraz.  belki yeni set eklediklerinde yasuo'yu destekleyecek kartlar getirirler.

ya da getirmezler bilemiyorum. çünkü özelliği gerçekten çok güçlü. rakip senle etkileşime geçmeden board'unu temizleyebilirsin.  oynanabilir bi yasuo destesi  kanser olabilir meta için.

bi de bişey daha var. eğer yasuo çalışırsa bence hibrit I/F Ashe ile çalışır. çünkü freljord'da hem stat buff'ı var hemde entreat ile yasuo'yu çekebilirsin. varsa Ashe bi dene istersen.

Sosyal ağlarda paylaş

edit'i şimdi gördüm.

ladder'da karşılaştım ama heimer yok bende hiç denemedim onun için pek bilemiyorum. ama çok spell ağırlıklı gibi geldi.

heimer ve progress day safe craft bence, üzmez seni craft ettiğin için. geri kalan vardır zaten. yapıp deneyebilirsin bence.

bi de chump whump niye yok destede? en iyi kart ya heimer için.

Borlach tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

CEBAEAICGE4QQAIECANSOKZUGU4DUAQBAECDCBABAIBAYKBJAA

hızlıca yaptım sana bişeyler. lifesteal az gelirse bi tane beam bi tane chump whumps kes 2 tane emerald awakener at.

mushroom cloud'ları heimer için saklamaya çalış. aynı zamanda  get excited için kolay discard target. twin disciplines'in iş yapmadığını hissediyorsan ya da heimer için spell az geliyor düşünüyorsan kes ikisini de 2 tane insight of ages at.

3 deny'dan emin değilim. will of ionia'ya ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan 1 deny  kes 1 will of ionia daha ekle.

desteyi test etmedim çünkü heimer'ım yok. ama çalışması lazım bence. biraz dene bakalım

Sosyal ağlarda paylaş

test edicem birazdan teşekkür ederim. çok iyi yerlere değinmişsin. mesela get excited için atacak kart lazımdı yerine göre heimer için tempo olarakta kullanırım. twin disciplines 3 tane pek iş yapmıyor diye hissediyordum kısarım onuda. 3 deny niye koydum hiç bi fikrim yok 2 tane hayli hayli yeter nerften sonra. 

?????

Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
19 saat önce, Masticore dedi ki:

Oynuyan var mi  ? Tavsiye lazim, yeni basladim. hangi race gitmeliyim newbie olarak.  Su an sadece challangelari yapip , sandik aciyorum

1 yıldır falan oynamıyorum araya askerlik girince iyice saldım. Ben oynarken ionia çok güçlüydü ilk ionia'ya git. Devamı buildine göre ionia'nın yanına ne koymak istiyorsan ona gidersin.

Sosyal ağlarda paylaş

bende epeydir oynamıyorum ama noxus/piltover zaun aggro desteleri çok iyiydi. şu anda yeni exp geldi yanlış bilmiyorsam, meta nedir bilmiyorum ama hala iş yapıyor olması lazım. 

çok temiz desteydi hem maçlar kısa sürüyor hemde efektifti.

https://decksofruneterra.com/

https://lor.mobalytics.gg/

bu ikisininden takip edebilirsin. zaten oyun hoşuna gittiyse ve düzenli oynuyorsan 1 aya kalmaz 5-6 top tier desten olur. onun için bence en iyi aggro hangisiyse ona yönel.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...