Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legends of Runeterra

Harvey

Öne çıkan mesajlar

Olur muhtemelen. LoL'ü de mobil'e alacaklarını açıkladılar. Belli ki son dönemde oyuncu kaybı yaşıyorlar. Özellikle AutoChess sonrası kendileri de hamle yapmak zorunda kalmıştı ama yetmedi.

Hatta mobil oyuncular PC'den de oynarsa ek puan kazanacaklar gibi açıklama yapmışlar.

Sosyal ağlarda paylaş

3-4 saattir oynuyorum. hoşuma gitti.

6 farklı region var. 2 farklı region kartları ile combine deck yapabildiğin gibi tek bi region'dan da deck oluşturabiliyorsun. minion block var. 

kendine has keyword'leri var bayağı hoşuma gitti onlar. her region'ın kendine has  sinerjileri mevcut. 

bilmiyorum ya, fena değil gibi.  hs oynadığım ilk ve tek TCG olduğu için neyi anlatmam gerektiğini pek bilmiyorum.

merak ettiğiniz bişey varsa sorun anlatmaya çalışayım.

@Oce4n evet olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

Mekanikleri baya sevdim ben ama direkt kart satın alma var oyunda, wildcard alabiliyorsun sanırım o da direkt istediğin kartı craftlamana yarıyor, nasıl bir denge sunacak bilemedim. Hearthstone'a gerçi p2w demez kimse ama eşek gibi zorluyor para harcamaya.

hs'yi düzenli oynuyorsan para harcamadan deste çıkarma konusunda sıkıntı yaşamazsın aslında.

hs'nin çok başka problemleri var. hele şu son event tam katletti oyunu.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Promenader dedi ki:

şampiyon satın alma ve hitboxları bozuk olan skinler. geçen sene worldste treşin lassolu skininde hitbox bozuk olduğu için sadece o skin kullanılıyordu.

Şampiyon satın almanın neresi p2w. 2011 den beri oynuyorum şu oyunu reel para basıp şampiyon alan yok oyunda oyun içi parayla alınabiliyor şampiyon + rotasyon var haftalık. Skin için bişey diyemiycem.

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.10.2019 at 00:04, Promenader dedi ki:

şampiyon satın alma ve hitboxları bozuk olan skinler. geçen sene worldste treşin lassolu skininde hitbox bozuk olduğu için sadece o skin kullanılıyordu.

p2w bu degil yalniz

hero alinca ustunluk saglamiyor beirli bir miktar oynayincada f2p aliyor.

skin olayi kozmetik tamamen o dedigin glitch wordls oyunu oynayan 0.000001% maximum 5 kisinin abuse edebilecegi skillshot dodge iste.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...