Jump to content
tinu

Classic WOW "Saints Of The City" Guild

Öne çıkan mesajlar

§ 12 Eki 2019, 05:30

sotc olarak dinazorlardan oluşuyoruz... 52 yaşında neredeyse dede olacaklar bile var:) şu an kadro olarak 80+ olduk, bu hafta 20 yi bulur 60 sayısı.. herkes türk.. ashbringer de tek türk ally guild biziz sanırım.. manyak gibi hardcore oynayıp end game yapacağız first kill ile en büyük türk guild olacağız dersem komik ve yalan olur.. 🙂 15 sene önce önceydi onlar.. 

raid yapmak istiyoruz tabi ama esas olayımız eski dinazorlar olarak muhabbet eğlenmek yani acelemiz yok neferian ı ilk defa kesmiycez 🙂.. ama tabi mc ve bwl göreceğiz şu an 10 üzeri 60 var 2 3 güne 20 kişi falan 60 olur, tahminim 2 hafta sonra başlarız sadece guıld kadrosu ile raid yapmaya.. bakıyorum da bir çok guild başka guildlerle birşelip gidiyor mc yapıyor sonra guild olarak kestik oluyo:).. biz öyle yapmak istemiyoruz, bizde mevcut 60 lar alt taraftakilere yardım ediyor sadece sotc olarak yaparız raidleri.. belki duruma göre bazı eksik classlarda yabancı oyuncuda alabiliriz guilde e duruma göre.. çünkü ally tarafında çok türk yok gibi..

buralardan gelmek isteyen olursa gözünü seveyim rog veya warrior açın.. acaip bir şekilde serverda tank ve rog kıtlığı var.

oyun içi tinu bana mesaj atabilirsiniz..

Tinu#2257 

tinu tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap