Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Classic WOW "Saints Of The City" Guild

tinu

Öne çıkan mesajlar

sotc olarak dinazorlardan oluşuyoruz... 52 yaşında neredeyse dede olacaklar bile var:) şu an kadro olarak 80+ olduk, bu hafta 20 yi bulur 60 sayısı.. herkes türk.. ashbringer de tek türk ally guild biziz sanırım.. manyak gibi hardcore oynayıp end game yapacağız first kill ile en büyük türk guild olacağız dersem komik ve yalan olur.. ? 15 sene önce önceydi onlar.. 

raid yapmak istiyoruz tabi ama esas olayımız eski dinazorlar olarak muhabbet eğlenmek yani acelemiz yok neferian ı ilk defa kesmiycez ?.. ama tabi mc ve bwl göreceğiz şu an 10 üzeri 60 var 2 3 güne 20 kişi falan 60 olur, tahminim 2 hafta sonra başlarız sadece guıld kadrosu ile raid yapmaya.. bakıyorum da bir çok guild başka guildlerle birşelip gidiyor mc yapıyor sonra guild olarak kestik oluyo:).. biz öyle yapmak istemiyoruz, bizde mevcut 60 lar alt taraftakilere yardım ediyor sadece sotc olarak yaparız raidleri.. belki duruma göre bazı eksik classlarda yabancı oyuncuda alabiliriz guilde e duruma göre.. çünkü ally tarafında çok türk yok gibi..

buralardan gelmek isteyen olursa gözünü seveyim rog veya warrior açın.. acaip bir şekilde serverda tank ve rog kıtlığı var.

oyun içi tinu bana mesaj atabilirsiniz..

Tinu#2257 

tinu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

10 küsür yıl önceki kadronun çoğu var, drama olmaz bizde ama gm olan kişi abim olur gelmiş 52 yaşına ben gelmişim 42 yaşına, hepimiz olmuşuz 40 50 yaşlarda bundan daha büyük drama olur mu :)) oyunu oynarken kızım oldu sımdı 13 yasında level kastıyorum drama budur.... 

Sosyal ağlarda paylaş

sotc'da wotlk zamanı oynamıştım ben de iyi guild.

sizinle tanışmam xavius alliance'a gelmenizle olmuştu sdf. o zaman da horde idim. phase 2'de hillsbrad meydan muharebesinden görüşmek üzere şimdiden. coldblood ud rogue gördüğünüz yerde dalabilirsiniz, mübahtır.

guilde de başarılar indirin firelord'u, sulfuronu da tinu'ya verin sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, pattisliborek dedi ki:

sotc'da wotlk zamanı oynamıştım ben de iyi guild.

sizinle tanışmam xavius alliance'a gelmenizle olmuştu sdf. o zaman da horde idim. phase 2'de hillsbrad meydan muharebesinden görüşmek üzere şimdiden. coldblood ud rogue gördüğünüz yerde dalabilirsiniz, mübahtır.

guilde de başarılar indirin firelord'u, sulfuronu da tinu'ya verin sdf.

sana dalcam zaten...yazdım ben seni bi kenara ... guild e isminide verdim gören kessin dedim:) bak bi de bizim guıldde oynamıssın ayıp ayıp geldın gangledın benı:) ne o zamanında ıtem mı vermedıydık ?

yine bana vermez bunlar sulfuronu..:) 3 tane yapmıstık zamanında 1 tane vermedıler. evildave denen ingiliz aldı ben alamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, tinu dedi ki:

sana dalcam zaten...yazdım ben seni bi kenara ... guild e isminide verdim gören kessin dedim:) bak bi de bizim guıldde oynamıssın ayıp ayıp geldın gangledın benı:) ne o zamanında ıtem mı vermedıydık ?

yine bana vermez bunlar sulfuronu..:) 3 tane yapmıstık zamanında 1 tane vermedıler. evildave denen ingiliz aldı ben alamadım.

Warrior kasıyor bu arada, Redwyne mi ne, onu da ekleyin gank listesine ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

güncelleme :

bu hafta itibariyle direk sotc olarak raidlere başladık.. 40 tam kişiyle raid yaptık. 2 bucuk saatte ragnaya geldik aşırı lagdan bıraktık.. 

bize acil olarak 2 holy priest - 1 holy paladin - 1 resto druid - 1 hunter lazım..

birde site yaptık yeni daha içini doldurcaz.. onuda atayım raıd canlı yayın falan olacak

http://sotcguild.site/

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Paid Character açılmış gençler... gelmek isteyen buyursun özellikle paladin ve warlock acil lazım.. haftada 2 raid çıkartmaya başlıyoruz bu haftadan itibaren dün gece ilk yapıldı pazar ikinci 40m var.. oyuncu lazım..

perşembe ve pazar günleri iki mc çıkartıcaz.

battle net e ekleyin gelecek olanlar.

Tinu#2257

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

gençler....

aynı gün aynı anda 2 raid yapmak için kadroyu az biraz daha genişletmemiz lazım.. bu nedenle healer öncelikli..

Holy Paladin, Holy Priest, Resto Druid, Feral Druid, Warlock, Hunter, Fury Warrior, Rogue lazım.... 

varsa küçük arkadaş grupları kendi halinde takılan toplanın gelin bwl gelmeden..

Tinu#2257 battlenetden yazıverin.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

WoW Classic çıktığında ilk başlarda 60 horde rog yapmıştım Ashringer'da. Şimdi Alliance olarak tekrar dönsem mi diye düşünüyorum ancak en dengeli server Ashbringer gözüküyor şimdi başlayıp 60 rogue'u silsem mi diye düşünüyorum Alliance paladin açmak için. Birde guildde dkp sistemi mi var? Şimdi 6 ay hiç item alamıcaz o zaman :D

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...