Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-Kitap Okuyucu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Kindle Oasis alın imkanınız varsa. D&R ve İdefix'e bulaşmayın. Kutudan sorunlu çıkan Libra'yı değişim talebiyle gönderdim, 1 aydan fazla haber alamadım ne oldu ne kaldı. Müşteri hizmetleri rezalet ötesi. Dün mail geldi para iadesi yapmışlar sormadan etmeden. Libra güzel cihaz da, İdefix çok berbat bir şirket.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Alışamıyorum ya e-book readera, var mı bu problemi yaşayan? Arada açıyorum okuyorum ama hala baskı kitap alıyorum, not ala ala okuyorum. Kütüphane tutkumu yenemedim, okuduğum kitapları kütüphaneme koyma keyfini arıyorum e-book okuduğumda. Mp3 arşivi yapan geçmişten gelen 30+ bir birey olarak arşivcilik zihniyetimi yenemedim :) fiziksel arşivimden vazgeçemiyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

Alışamıyorum ya e-book readera, var mı bu problemi yaşayan? Arada açıyorum okuyorum ama hala baskı kitap alıyorum, not ala ala okuyorum. Kütüphane tutkumu yenemedim, okuduğum kitapları kütüphaneme koyma keyfini arıyorum e-book okuduğumda. Mp3 arşivi yapan geçmişten gelen 30+ bir birey olarak arşivcilik zihniyetimi yenemedim :) fiziksel arşivimden vazgeçemiyorum. 

Hiç bir şey  kağıdın yerini tutamaz .  Ona dokunacaksın,hissedeceksin,koklayacaksın.

Neyse 500 tl veririm senin ebook'a

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...

Selam,

Son durum nedir; büyük ekran ile rahat çizgi roman okuyabileceğim için Kindle Oasis 3 ile PocketBook Inkpad 3 arasındayım. Inkpad 3'de 8GB+microSD imkânı olduğu için daha cazip geliyor. Fiyat/performans değil de performans+kullanışlılık noktasındayım.

Kindle harici bir cihaz alırsam Kindle Unlimited'dan bir şekilde yararlanabilme şansım teknik olarak var mı?

Saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Büyük oğlumla ortak kullandığımız ipad mini 2 var. Ben manga okuyorum, o da çizgi roman ve kitap.

Ipad ile kitap okumak istemiyor, gündüz güneşli bir ortamda azcık eziyet oluyor ve batarya ömrü çok kısalıyor. İngilizce çocuk kitapları çok pahalı. Türkçeye çevrilen bir seriye sarıyor ama yayınevlerinin çevirileri çok zaman alıyor, seri okuduğunu unutuyor çocuk. Artık epub falan yükleyip önüne koyayım istiyorum. Arada ben de manga okurum.

Mangaları nereden çekiyorsunuz? 

Saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...