Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-Kitap Okuyucu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Ek reader filan boş ver, tek yapılacak şey var. Şuradan yama yap: https://www.mobileread.com/forums/showthread.php?t=323419

Anlatmış.

Şart değil bu da, bunsuz da çok net kullanılıyor Libra. Eski yazılımlar, özellikle Aura ve Glo olanlar, epey adam oluyordu yama ile ama zaten Libra adam olmuş geliyor ? Kobo iyi bu konuda, dinliyor kullanıcıyı.

Yama üzerinde line spacing, margin ayarlarını filan değiştirebiliyorsun istersen. Yama dosyasında anlatıyor zaten. Yamada critik denebilecek tek şey var, o da kullanıyorsan. Default monospace ve sembol yazıtipleri yok Kobo'da, yama ile onları ayarlayabiliyorsun.

Pocket kullanmaya başlayın bir de: https://getpocket.com/

Kobo Pocket destekli.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

10 yıldır (ilk Nook çıktığında beri) e-kitap okuyucu kullanıyorum, sadece calibre kullandım. calibre çok kapsamlı bir yazılım, orada kendi kütüphane sistemini kurmanı öneririm yanı iyice kurcalayıp. Sonra yıllarca yanında dolaşacak o kütüphane.

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.10.2019 at 10:44, sipeyskeyk dedi ki:

Hee beyazındaydı herhalde, bitmiş ?

Kısa süreli bir indirimdi sanırım şansıma denk geldim, siyah vardı sadece. Dün teslim aldım, gece ışığı çok başarılyımış gerçekten bayağı memnun kaldım. Yalnız ufak bir problem dikkatimi çekti. Tam bu Kobo yazısının arkasında kalan, arka kapağın köşe kısmı tam oturmuyor yerine. Köşeden dokunuca gıcırtı yapıyor. Su geçirmezliğine bir zeval getirir mi diye kıllandım, yoksa sallamam. Sizlerde böyle bir şey dikkatinizi çekti mi?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
8 dakika önce, Arondrin dedi ki:

Kısa süreli bir indirimdi sanırım şansıma denk geldim, siyah vardı sadece. Dün teslim aldım, gece ışığı çok başarılyımış gerçekten bayağı memnun kaldım. Yalnız ufak bir problem dikkatimi çekti. Tam bu Kobo yazısının arkasında kalan, arka kapağın köşe kısmı tam oturmuyor yerine. Köşeden dokunuca gıcırtı yapıyor. Su geçirmezliğine bir zeval getirir mi diye kıllandım, yoksa sallamam. Sizlerde böyle bir şey dikkatinizi çekti mi?

Yok, benimki sağlam. Su filan geçirebilir bu durumda. İade düşünebilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.10.2019 at 10:59, GERGE dedi ki:

Ek reader filan boş ver, tek yapılacak şey var. Şuradan yama yap: https://www.mobileread.com/forums/showthread.php?t=323419

Anlatmış.

Şart değil bu da, bunsuz da çok net kullanılıyor Libra. Eski yazılımlar, özellikle Aura ve Glo olanlar, epey adam oluyordu yama ile ama zaten Libra adam olmuş geliyor ? Kobo iyi bu konuda, dinliyor kullanıcıyı.

Yama üzerinde line spacing, margin ayarlarını filan değiştirebiliyorsun istersen. Yama dosyasında anlatıyor zaten. Yamada critik denebilecek tek şey var, o da kullanıyorsan. Default monospace ve sembol yazıtipleri yok Kobo'da, yama ile onları ayarlayabiliyorsun.

Pocket kullanmaya başlayın bir de: https://getpocket.com/

Kobo Pocket destekli.

Thanks, benim cihazda zaten 4.18.13737 yüklü, sanırım bir şey yapmama gerek yok?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Kobo'yu Turkuvaz Grubuna ait İdefix ve D&R'ın satması büyük talihsizlik. Müşteri hizmetleri tam bir ghost town. Müşteri hizmetlerine yazı yazıyorsun kimse dönmüyor. Fakat şikayetvar.com'dan şikayet açınca hemen geri dönüyorlar. Ürün sorunlu çıktı diye değişim için gönderdim, kargo teslim edilmiş kimsenin haberi yok. 1 hafta sonra ne oldu bizim cihaz diye arayınca haberleri oldu. Sıkıştırınca 20 gün süresi var diyorlar. Alacağı olsun amazon'un nelerle uğraştırıyor bizi. Kobo Libra güzel cihaz da, sorun çıktı mı uğraşmanız gereken kurum bu. Amazon Kindle getirse gözüm kapalı alacağım sırf müşteri hizmetleri yüzünden. Amazon'a 20 küsür gün kullanılmış televizyonu iade ettim, adamlar ertesi gün paramı iade etti. Bunlar kıçı kırık bir değişim için uğraştırıyor 2 haftadır.

Sosyal ağlarda paylaş

Libra bayağı rahat bir cihaz benim çok hoşuma gitti. Arka kapağında bir sorun vardı, Kobo'nun müşteri hizmetlerine sordum, gönder değiştirsinler dediler. Benim iade ettiğim televizyonun da arka kapağı atıp duruyordu. Nerede götü-başı oynayan elektronik cihaz var beni buluyor ?

Sosyal ağlarda paylaş

E readerın mı var derdin var. Sonunda buglanmış glo hd ye reset attım. Dakka bir gol bir 2 kitap almıştım kobo storedan onlar yüklendi giriş yapınca. Cover ları göstermiyor hiç biyerde alet. Hiç bir şey yapmadımki alete. 

Patch yaptım daha uğraşcam bir sürü şeylede sinir yapmıyorum artık teknoloji amiga 500 dönemlerindeymişde böyle herşeyle manuel uğraşıyomuşum gibi nostalji oluyor hiç değilse diyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...