Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

Khiran

Öne çıkan mesajlar

On 03.01.2020 at 10:12, Saeros dedi ki:

çok güzel bir oyun bu ya

Gizli içeriği göster

dün arthur öldü, ölüceğini biliyordum ama yine de çok koydu :c

Spoiler

eski save aç öyle takıl dünyada. zaten sonlara doğru iyice hastalanıyor. bi de dutch'ın gerizekalılıklarını çekmek zorunda kalıyor. arthur'dan sonra john çok yavan geliyor.

The grave of Arthur Morgan can be found on the mountain behind the Mysterious Hill Home. Arthur Morgan's grave is located east of Bacchus Station near the Mysterious Hill Home.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
On 07.02.2020 at 16:59, BlackRose dedi ki:

gtx 690 mı kaldı demeyin de; 2 gb belleğe sığdıramıyo bu kendini, 1920x1080 hayal oldu, bu mudur yani?

of böle fakirlik görülmedi.

standart 4-6 arası ama bugün bi kart alıyosan 8gb olmalı vram. yani şu an 8gb'a pushlayan oyun yoktur heralde, geneli hedefleri için 4gb'da çalışacak şekilde optimizasyonlar yapıyolar. işte tüm level texture'larını yüklemek yerine sadece senin baktığın ekrandakiler tam çözünürlük görünsün oyuncudan uzaklaştıkça düşsün çözünürlük vs. ama işte grafik ayarlarını yükselttikçe bazı oyunlarda yamulabiliyosun.

q2jo2m.png

düşük seviyeler genelde ya iş laptoları ya da zaten non-gamer pc'ler. 

Sosyal ağlarda paylaş

o 2500/2600 tarihin en uzun ömürlü oyun cpu'su olabilir yalnız, 10 yıl dayanabilecek tek işlemci oldu sanırım. ?

nvidia maalesef 3/6gb gibi garip vramlere mahkum ediyor 192-bit pintiliği yüzünden. mecbur 6gb aldım 1660s başka seçenekte olmadığından.

ama o 6gb'yi dolduran oyunlar gördüm 1080p'de bile şimdiden.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

online'ı 40₺ iken baktım da

şu videoda yapılanları görünce caydım, ateş etme filan bir yana hileci resmen admin olmuş. chest açtırıp banlatıyorlarmış milleti filan. hatta reportlanacak kişiyi de başkası gösterip kendi yaptığı için başkasını banlattırma olayları filan varmış, hayatımda görüp duymadığım hileler lol. bu kadar feci mi durum?

Sosyal ağlarda paylaş

`If you’re a hacker on RDO you seriously have no life` soyle bir yorum var. yani oteki posta soyledim burda hack kasan herif sorunludur yani. onun 40 lira verip oynayabilirsin, altin alman gerekebilyior ama sart degil, yani oyunu pvp icin de degil pve icinde degil oyle takilmak icin oynayabilirsiniz.

SP bence o kadar iyi degil ama uygun fiyata bulursaniz alin tabi.

reampage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...