Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

Khiran

Öne çıkan mesajlar

1070'le her şeyi yamyam gibi açıp oyunun benchmark'ına baktım, saçma sapan yavaşladığı yerlere bakıp volumetric bla bla'yla water reflections - refractions kıstım biraz. overall iyi dönsün diye de shadow q'ları azalttım, aa'ı da biraz indirdim sanırım. 40-60 arası geziyor sahneye göre. genel olarak unplayable değil de çok dalgalanıyo tabi. ince ayara giricem bi ara da konsolpleb menüler çok kötü olduğu için üşeniyorum =P

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de akıyor oyun sıkıntı yok ama böyle akan oyunda bir şeyler yüklenecekse ne bileyim mesela dağdan kurtlar iniyor diyor eleman, kurtlar belirmeden önce 3 sn falan donuyor sonra akıyor. Ne bileyim biri sesleniyor, oraya doğru gitmem gerekiyor ama öncesinde 3 sn falan yüklüyor sonra devam gibi.

Bu kasma olayını SSD ile çözerim diye düşünüyorum tahminen. 120gb ssd var ben de işletim sistemi kurulu, zaten oyun 110gb alamam oraya. 8 senelik SATA HDD'de kurulu şuan oyun. 

Yani normalde hiç yapmıyorken ilerleme PHase'lerinde bunu yapıyorsa aklıma başka hiçbir çözüm gelmiyor. Medium'a bile çektim grafikleri, gereksiz detayları kapattım komple belki kart vs. biraz eski ondan yapıyordur diye yükleme olaylarını azaltsın falan filan düzelmedi. Oyun içi yapılabilecek bir şey var mı? Yoksa GOGO SSD siparişi mi 

Sosyal ağlarda paylaş

43 dakika önce, Natanyal dedi ki:

Ben de akıyor oyun sıkıntı yok ama böyle akan oyunda bir şeyler yüklenecekse ne bileyim mesela dağdan kurtlar iniyor diyor eleman, kurtlar belirmeden önce 3 sn falan donuyor sonra akıyor. Ne bileyim biri sesleniyor, oraya doğru gitmem gerekiyor ama öncesinde 3 sn falan yüklüyor sonra devam gibi.

Bu kasma olayını SSD ile çözerim diye düşünüyorum tahminen. 120gb ssd var ben de işletim sistemi kurulu, zaten oyun 110gb alamam oraya. 8 senelik SATA HDD'de kurulu şuan oyun. 

Yani normalde hiç yapmıyorken ilerleme PHase'lerinde bunu yapıyorsa aklıma başka hiçbir çözüm gelmiyor. Medium'a bile çektim grafikleri, gereksiz detayları kapattım komple belki kart vs. biraz eski ondan yapıyordur diye yükleme olaylarını azaltsın falan filan düzelmedi. Oyun içi yapılabilecek bir şey var mı? Yoksa GOGO SSD siparişi mi 

random yerlerde 3sn donuyo bende ssd'de yüklü. 1070 Ti, i5 7600k, 16gb ram. ayarları ellemedim oyun güzel görünüyor benchmark 52 fps gösteriyor. rockstarın sitesinde bazı öneriler var da bende işe yaramadı, örneğin windows antivirüs real-time protection kapattım donmalara devam. OYUN DONUYOR

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

35 dakika önce, razzRaziel dedi ki:

onu diyorum işte en azından bi ps4'ün olacak abi, yılda 2-3 baba oyunu oynucaksın. gow ve rdr2 gibi yapımları görmemek çok büyük kayıp pc oyuncusu için.

orası öyle canım, gerçek glorious gaming için sviç, preystayson#current ve iyice harlanmış bi pc şart.

Sosyal ağlarda paylaş

@tiLi @Natanyal  dx12 seçin vulkan seçiliyse birde öyle deneyin.

he birde işlemciniz %100 e dayanıyorsa (intel lul) oyun içi %95 - 98 e sabitleme için program var onuda deneyebilirsiniz, baya kişi çözmüş öyle donma olayını.

http://mion.faireal.net/BES/ 

GONDARCENGIZ tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Steame gelinceye kadar duzelir bunlar,

thumb_gaben-corner-gabe-newell-know-your

---

ana questi bitirip silecekseniz bir anlami yok ama 200 saat gomecem diyorsaniz:

atiniz turkoman olsun, Fox Trotter'da iyi. ikidebir korkup atmaz sizi. sonracima

satchel vs icin gerekli hunting grindini baslarda yaparsaniz tum oyun boyunca rahat edersiniz,

huntinge baslamadan once: 

Pronghorn Horn Trinket ve Buck Antler Trinket toplarsaniz gene zamandan tasarruf bir suru.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...