Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternetteki yasakları nasıl aşıyorsunuz?

anonim-kun

Öne çıkan mesajlar

24 dakika önce, Neanderthal dedi ki:

Opera browser güvenli bir şey mi peki?

güvenlik sorulmadığı için önerdim. şimdi orada güvenden kastımız ne?

mesela bir suç işlediğinde ortaya çıkıp çıkmaması ise, %99 her vpn güvenli, yani ip adresini o havuzdan gidip vpn providerdan falan kimse alamaz. ama dataların saklanıyor mu? çoğunda saklanıyor. ben ilgilenmiyorum artık datalarımı güvenli bir şekilde saklamaya, zaten gmail drive google her yerden data akıp gidiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Caguar dedi ki:

önce bi vpn açıp gerçek adresimi gizliyorum, sonra ikinci bi vpnyi daha açıyorum birinci vpn adresini de gizlemesi için. takip edilmem nerdeyse imkansız oluyor 

profit

Paralı olan vpnler işe yarayabilir ama öğrenciyiz ne yazık ki, ücretsiz vpnlerde 4chan'de yasak bu ne çelişki yav ? Bıktım bu ISPlerden her şey yasak olur mu yahu.

Sosyal ağlarda paylaş

ISP'lere göre değişiyor bu durum gerçekten. türknetteyken https giriş için dns ayarlayıp giriyordum her yere ama kablonette dns'yi bırak programlar bile engelleniyor. reqrypt kullanıyorum genel imgur vs. yerler için ama bazı yerlerde sıkıntı çıkardığı oluyor yine.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

alakasız bir başlık gibi duracak ama yenisini açmak istemedim burada sorayım.

Yeni pc kurdum geçen gün, adblock yükledim haliyle ilk olarak sdsaf fakat çalışmıyor.

Youtube'da reklam giriyor, sitelerde bannerler duruyor. Sizde de adblock ile ilgili sıkıntı var mı yoksa sadece bana mı özel bir durum?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...