Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyaz Yakalılar

barbu

Öne çıkan mesajlar

canikligil senelerdir yapamadigi populariteyi, flu tv ile yapti. cok da iyi oldu, guzel oldu taam mi.

hele hele su serinin hastasiyim ya ahah. 

Kaan sekban nin kim oldugunu bilmiyodum, az once baktim, 45 saniye kadar dayanabildim.

bir kere o ses tonuyla olmaz hocam, degistir onu.

Sosyal ağlarda paylaş

Ofiste yemek yerken, yolda araba kullanırken, akşam yemek yaparken/yerken, oyun oynarken, tek düze işleri yaparken falan izliyorum ben. Sadece bunu da değil, haber programlarını ve Teke Tek Bilim tarzı programları da bu dediklerimi yaparken izliyorum.

Hatta geçen sene her hafta 2-3 kere Eskişehir'e gidip geliyordum, o dönem Teke Tek Bilim'lerin eskilerini baştan sona bitirdiydim sflkdjsg. Bir dönem sesli kitap işine de sardırdım bu boşlukları doldurmak için ama metinleri takip etmek için daha çok dikkat sarfetmek gerekiyor diye bıraktım.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, deadwoll dedi ki:

Kanaldaki tum adamlari bulan, programlari yoneten falan ilker canikligil sfg. Kaldi ki adam kanalin antikahramani iste.

Ben Ilker Canikligil'den baska biri olsa bu kadar tutacagini dusunmuyorum programin. 

Herif kanalın sahibi zaten, tabii ki kanalı yönetme konusunda hakkını vermek lazım. Kendisi kamera arkasında kalsa daha iyi olurdu diyorum sadece. 

Sosyal ağlarda paylaş

Beyaz yakalinin 50 tonunun analizleri fena degil, buyuk olcekli firmalarda her gun gordugun dialoglari canlandirmis adamlar. Soyledigi 3 ana nokta var:

1. Kendinden once sucu baskasinda arama

2. Networking

3. Kisisel Marketing

Ozellikle is hayatina yeni atilacaklar icin yararli buldum videolari.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
1 saat önce, Xenus dedi ki:

bodrum

dolandirilir tabii abi, mugla neymis.

en çok da bu tarz şehirden göçüp oranın yerlisine benzeyene gülüyorum.

adam oraya gidip içindeki köylüyü çıkartmış.

koyun keçi alıcam diyor sonra farklı bir şey yapıcam falan ful saçmalama...

(yerel muğla insanı baya bağnaz bu arada)

şunlar daha iyi...

(ama bunlar tam köy noob'u olduklarını kabul ediyorlar, o iyi)

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...