Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyaz Yakalılar

barbu

Öne çıkan mesajlar

21 saat önce, roket adam dedi ki:

Başarılı influencer'ların çoğu kadın. Memeniz olması lazım yani.

Yoo.

Benim patron ve esi gaayet duz. Yani guzel ya da cirkin falan degiller. Gayet duz senin benim gibi insanlar.

Instagram'daki influencerlar 3e ayriliyor.

1) Full+full kadin tuketimi odakli 

2) Cinsiyetten bagimsiz icerik ureten

3) Buyuk memeler...

1. Kategoride memeler bonus oluyor. 2. Kategori icin memeye ihtiyac yok. 3 zaten direk meme.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 22.09.2019 at 16:23, Akhlaur dedi ki:

Mücahit o zaman senin anlayacağın dilden konuşayım, götün yiyosa çek krediyi arsaya ortak bina yap zengin ol. O da çok zor ben onu istemiyorum risk zart zurt. Bunu yapan da dolu, o kadar zor değil. Çok büyük bi fiymara girersen suyunu çıkarırlar, gir aile şirketine yüksel işleri başkasına devrederek kaytar. Bunu yapan da çok.

İlla sistem içinde açık arıyorsan al sana açık. Kendince haklı bulduğun yakıştırmalarla beni ve düşündüklerimi küçümsemeye çalışmayı bırak ama. Sana uymuyorsa uymuyor de. Yapabilen insanları kıskanıp böyle çirkefleşeceğine ben bunu tercih etmiyorum de geç.

Ovv cahillik akmış yahu. Hahaha bayağı facia cahillik hem de. Bir ara yanıtlayacağım. Şimdilik az daha cahil kalmak zorundasın.

Sosyal ağlarda paylaş

kolelik ve korkaklik,cogu insan boyle ve boyle de devam edecek gibi.  ara ara sorgularlar, sorgularsiniz ama devam eder. Ulkeden zannederdim ama yurtdisinda da ayni,  kurumsal kole herkes. irk pek farketmiyor ama cogu turklerde bu biraz daha fazla.  yahu bir insan niye calistigi firmayla hava atar ya ahaha.

3 kurusa,  sirket ismine, promotion a filan kanip yillarinizi sigip atiyorsunuz. yapmayin etmeyin. isteyen olursa ve vaktim olursa bir ara daha uzun ve ayrintili yazarim. 

Sosyal ağlarda paylaş

kolelikten kasit ne abi?

yarin gidip bir application yapsan, 3 milyon dolar yatirim alsan, ilk yapacagin is 2 milyon dolari ile ofis kiralayip icini developer, designer ve project manager lardan olusan koleler ile doldurmak ve o yatirdigin 2 milyondan 4 milyon ciro edip, bir bunun gibi 50 tane daha kiralamak olacak.

ne dicen abi adamlara, kafaniza gore takilin, ben kolelige karsiyim mi dicen? adamlarin senin sirketinde calistiklari icin gurur duymalari icin elinden gelen en iyisini yapican. o da iyi mayi$, yol, yemek sigorta iste. bir de olmazsa olma arcade odasi ve pinpon masasi.

aklina farkli bir sey gelen varsa yazsin asdf

Sosyal ağlarda paylaş

altin gunu menusu gibi acik bufe onemli bol kisir ve yaprak sarma olmali.

birde 5 malzemeyle yapilan gurme tost eklenmeli menuye mumkunse x beyin tostu diyince hemen yapilmali 

butun plaza gozlemim yemek ve mutfaktan olusuyo calismiyorum cunku paso yemek yemeye iniyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...