Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

On 19.08.2020 at 22:38, paramecium dedi ki:

Selam,

Online eğitim için 2 tane Lenovo E595 (Ryzen 5 3500U, 8GB ram, 512GB SSD, 15.6" FHD IPS) aldım ben. Benim ufaklıklara (3. ve 5. sınıf) yetiyor ama 8. sınıf beklentisi nedir bilemedim.

Saygılar.

Sanırım bundan alacağız. Kız çocuğu zaten oyunla pek işi olmuyor. Nerden aldın paramecium reyiz. En ucuz ciceksepeti görünüyor?!

Sosyal ağlarda paylaş

bunlarin bazilarinin ram slotlari lehimli, dikkat etmek lazim almadan.

ram upgrade edemeyebilirsiniz.

mesela:https://www.hepsiburada.com/lenovo-v14-ada-amd-ryzen-3-3250u-12gb-128gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82c6008ctxh44-p-HBV00000WGI4Q?magaza=notebookstore

12gb ram'lisi bu seninkinin.

8gb+4gb ram var ama bunlardan biri lehimli, sanirim uyuzluguna 4gb olan ? 

su sanki daha iyi koydugundan: (+300tl) 2 tane usb 3.1 fln kasa daha yeni.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-amd-ryzen-3-3250u-8gb-256gb-ssd-freedos-14-tasinabilir-bilgisayar-81w00057txo1-p-HBV00000VT33L?magaza=Weblegelsin

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Dell garantisi olduğu sürece iyi. Garanti bittiyse geçmiş olsun. Adamlar direkt laptopun orjinal fiyatının 3 katı kadar tamir parası çıkartıyor. Bir de Inspiron modellerini alacaksanız felaket ısınma derdi var. Precision'lar falan güzel, onlar da araba parası.

HP olarak gaming bir modelini kardeşime almıştım 4-5 sene evvel, oyun oynamaz ama çizim şu bu uğraşır. Bi işte 3 sene sonra batarya gitti (şansına o zamanlar da laptop firmaları delikanlıydı, dışarıdan takılır çıkartılır batarya dönemleri, aldı yenisini ucuza), onun dışında taş gibi çalışıyordu. Daha basit bi modelini 2,5 sene evvel anneme aldım, o da gayet memnun. 

Oyun serilerinde ısınma var diyorlar, bilemedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...