Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gta Sa ''What İf'' Concept

ninjget

Öne çıkan mesajlar

55 dakika önce, senko dedi ki:

kardesim gayet basarili olmus, zevkle izledim.

Basarilarinin devamini dilerim. Burdakilere pek kulak asma burdaki insalarda gta ruhu yoktur. Star Citizen gibi hic cikmayacak oyunlarin demolarini oynarlar,

teşekkürler vakit buldukça yapmaya çalışıyorum böyle videolar tavsiyelerin varsa önerini dikkate alırım

Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen yaşın çok küçük. böyle kötü işler yapmaya devam et. devam et ki sonra zamanla iyilerini yapasın. konu içerik yine bize komik gelse de prodüksiyon ve aklına geleni yapabilme kabiliyetin artacak yaşınla beraber. bir de çok daha kısa hikayeler yapmaya çalış. sonra san andreastan başka mecralara geç. jahrein taklidi olmaya çalışma, kendin orijinal bir şey bulursun elbet. hemen olması şart değil. yeterki dislike almaya devam et, unutma! dövülen demir sertleşir...

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, goldbären dedi ki:

muhtemelen yaşın çok küçük. böyle kötü işler yapmaya devam et. devam et ki sonra zamanla iyilerini yapasın. konu içerik yine bize komik gelse de prodüksiyon ve aklına geleni yapabilme kabiliyetin artacak yaşınla beraber. bir de çok daha kısa hikayeler yapmaya çalış. sonra san andreastan başka mecralara geç. jahrein taklidi olmaya çalışma, kendin orijinal bir şey bulursun elbet. hemen olması şart değil. yeterki dislike almaya devam et, unutma! dövülen demir sertleşir...

Yaşla olan alakasını çözemedim.Youtube'de gezerken türkçesini çeken göremedim izlenir belki diye aklıma yapma hevesti düştü çok profesyönel olmasada bir fikir çıktı ortaya.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...