Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başka Bir Telefon Alma Kararsızlığı

Bloodless

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Yaklaşık 3 yıldır General Mobile GM5 Pro kullanıyorum. Telefonumun şarj soketi, ahize hoparlörü, mikrofonu ve şarj süresi ile ilgili ciddi problemleri mevcut. Bu sebeple tamir ettirmektense yeni bir telefon almayı planlıyorum.

Telefonu daha çok internet, sosyal medya, uzak masaüstü bağlantısı kurma, müzik ve video, office ve yer yer hesap kitap işleri gibi temel ihtiyaçlar için kullanmaktayım. Oyun oynamıyorum.

Ayrıca telefonlar ciddi anlamda pahalı olduğu için 1500-2500 TL civarında bir telefon aramaktayım. Bu kapsamda Performans/fiyat oranı yüksek telefon olarak ne önerirsiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

git garantisiz  Xiaomi 9T falan al 2100'e satıyolla

Onun dışında A50 2300 bandında yakalarsan alınabilir. Arkası plastik telefon da bu devirde benim içim sinmiyor. 

Kameraya önemliyse ilk 2sinden birini , pil önemliyse son 2sinden birini seç.

Ama şurada en stabil telefon mate20 lite. P30 lite ile hala aynı işlemciyi kullanıyor lol

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, GERGE dedi ki:

Xiaomi A3 al işte.

Hiç bir yerde bu telefonu görmemiştim. Özellikleri gayet iyi telefonun. Fiyatıda istediğim aralıkta kalıyor. Kullanıcı yorumlarını inceleyeceğim.

Ekran kalitesi biraz eski sanki.

Bloodless tarafından düzenlendi
YORUM EKLENMESİ
Sosyal ağlarda paylaş

A3 speclere gore fiyat olarak cok yuksek, xiaominin telefonlari ciktiktan 1-2 ay sonra fiyat olarak baya dusuyor biraz beklemek lazim 2k altina iner. 4 senelik android one kullanicisi olarak a3 u baya merakla bekliyordum ama 720p ekran fiyat falan hayal kirikligi

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

A3'ün fiyatını düşünürken Android One olduğunu da düşünmek gerek. 286 ppi olması biraz düşük gelebilir ama oyun filan oynarken performansını epey arttırıyor.

Android One ama güzel bir şey, o nedenle de düşünülebilir. Kulaklık girişi, aptX HD filan da iyi. NFC olmaması kötü ama.

A50 iyi görünüyor ama Android 10'dan sonra güncelleme almaz. Android One iyi.

Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın ama mi9T yeni poco, yani f/p olarak.

2 sene önce olsa yüzüne bakmazdık şunların da, lanet olsun döviz.

Ben şahsen bu fiyat bandında çok dolandım, çok inceleme izledim, gittim bizzat teşhirden aldım elledim.

En sonunda ne yaptım? s10e aldım sdfsdfsd

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...