Jump to content
Xenocide

Abi forum bozuk ya.

Öne çıkan mesajlar

§ 01 Eyl 2019, 00:57

Canım sıkıldı gece gece, bozuk olum forum. Degisim oncesi acilan basliklara yeni mesaj geldiginde guncel basliklarda gozukmuyor, yine degisim oncesi acilan basliklar arama sonuclarinda ya cikmiyor ya da yanlis yanlis cikiyor. Eskisi gibi mesaj attigim konulari guncelligine gore bir arada gorebilecegim bi menu yok (favori konularim), bunu elle hepsini tek tek acmak lazim, o da notification gonderiyo. Ben notification istemiyorum, tek penceredr hepsini gorim iste. Bi suru ilgilendigim basliga yeni mesajlar gelmis haberim yok cunku guncelde gozukmuyolar. 

BOZUK ABİ FORUM. ÖF.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Eyl 2019, 01:16

arama bozuk. google yönlendirmeleri gidik. favori bölümleri sıralama yok. resmen geri gitti forum.

şu favori bölümlerin gitmesi mesela bence aralarından en kritik olanlardan. insanlar günlük favori bölümlerine yoğunlaşıp, kolayca content üretiyordu. şimdi ara bölümünü listede bul sonra konu aç sıkıntı yani.

birde tüm aktiviteleri kullanın. mesaj mesaj gösteriyor ama zaten foruma az yazılıyor. işte sanırım sizin derdiniz günlük takip etmeye zaman olmaması, o bakımdan güncel mesajlar iyiydi 3-4 gün önceye kadar rahat rahat mesaj girilen topicler sırasıyla bulunabiliyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Eyl 2019, 07:47

eski acilan basliklarin acilma tarihlerinin hepsinin yeni forum acilisi sonrasi tarihe fixlenmesi lazim ki duzelsin, +1 gun yeterli olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Eyl 2019, 00:10

yönetim bize bohmiyir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Eyl 2019, 19:43

İsyaaaan 😅

Sam'in açtığı başlıkta da aslında sıkça değinildi. Kapalı kapılar ardına ufak bir tohum attım, hayırlısı...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 05:28

Güncel başlıklar ve favori konularım eskisi gibi olmadıkça, günde 10 dakikadan fazla ayıramıyorum foruma.

Yeni gelen özellikle iyi hoş ama en çok kullandığım şeyler gidince hızlı cevap yazma, notification falan olsa ne olur, olmasa ne olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 05:50

İşin kötüsü Dynamick ortada yok, ya da var biz görmüyoruz.

Baya başı boş kalmış durumda forum. El atılması lazım acilen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 05:52

Uruguay'da görülmüş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 06:46

Elinde hazır şarap gibi community var, alıştıkları fonksiyonlar olduğu sürece çöp interface yapsan yine de aktif olacak, ama hale bak... 😞 

AAhGG AHh.. Neredeeeeen nereye...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 09:47
14 saat önce, orc_lord dedi ki:

İsyaaaan 😅

Sam'in açtığı başlıkta da aslında sıkça değinildi. Kapalı kapılar ardına ufak bir tohum attım, hayırlısı...

Eski forum eski haliyle geri gelse bile şimdikinden iyi olacağı kesin. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 09:49

bozuk mu onu tam bilmiyorum da, uzun süredir girmiyordum, bir bakayım dedim. forum bitmiş 😞

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 11:48
5 saat önce, -Deno- dedi ki:

İşin kötüsü Dynamick ortada yok, ya da var biz görmüyoruz.

Baya başı boş kalmış durumda forum. El atılması lazım acilen.

kraliçeleri sayıyordur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 13:57
1 dakika önce, Sam dedi ki:

sol üstteki aktivitelere tıklatıp bütün aktiviteleri seçip, onu default yapınca son mesajlar düğmesinin yerini alıyor sağ üstteki. sonra ona basınca eski yeni demeden bütün yeni atılan mesajları gösteriyor mesajların başını da gösterir şekilde. bayağı eski forumdaki gibi oluyor işlev olarak.

bunu simdi ogrendim ya. bunu yapin bunu. bu evet bu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 13:57

eski konularla ilgili bi sikinti var, onlara yeni mesaj gelince gozukmuyo, o duzelse guncel ayni. tum aktiviteler simdilik idare ediyo az mesajn atildigi icin. takip ettigini bolumleri, konulari, kullanicilari ayrica aktivite olarak kaydedebilirsiniz ama ilk problem bunda da oluyo galiba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Eyl 2019, 14:36
36 dakika önce, Sam dedi ki:

sol üstteki aktivitelere tıklatıp bütün aktiviteleri seçip, onu default yapınca son mesajlar düğmesinin yerini alıyor sağ üstteki. sonra ona basınca eski yeni demeden bütün yeni atılan mesajları gösteriyor mesajların başını da gösterir şekilde. bayağı eski forumdaki gibi oluyor işlev olarak. 

Ama sadece güncel başlıkları göstermenin bir yolu yok, bütün mesajları gösteriyor bu dediğini yapınca.

Bir topik 20 tane mesaj aldıysa hepsini sıralıyor üstüste, arada diğer başlıklar floodda kaybolup görülmüyor. Bir topiği güncelde sadece 1 defa göstermenin mümkün olması lazım (Mümkün gerçi, ama seçince forum sapıtıyor işte bir sürü topiği kapsama alanı dışında bırakıyor)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Kas 2019, 19:30

Arkadaslar bazi degisiklikler yaptim, test edebilirmisiniz. Test sonunda topici goremezseniz burdan link verinki bakayim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Kas 2019, 05:53

Bu topik benim feede düşmüyor bilgisayar oyunları bölümünü takip ettiğim halde. Hala bi değişiklik yok, tüm aktivitelere bakmadığımız sürece eski topikler yalnızca tek başlığın göründüğü feedlere düşmüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Kas 2019, 18:49

ne fixi yapıldı fikrim yok ama. hala bozuk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Kas 2019, 12:57

bakicam

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Kas 2019, 18:48
On 22.11.2019 at 21:49, Oce4n dedi ki:

ne fixi yapıldı fikrim yok ama. hala bozuk.

bozuk değilmiş mesaj atan yok

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Kas 2019, 19:34

Konudan konuya gecerken gelen reklamlar da artti iyice.

Eski minimalist reklamsiz forum reklam yuvasina dondu resmen

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Ara 2019, 05:43

Vizyon ve bilgisayar oyunları bölümleri takip ettiğim bölümler olmalarına rağmen, sadece okunmamış başlıkları göster ve her konu başlığından tek bi mesaj gösterden ibaret olan feedimde bile atıyorum ghostbusters ve goty2019 başlıkları görünmüyor. Bu bölümlere mesaj atıldığını yalnızca "tüm aktiviteleri göster" e girip tüm mesajlara bakarsam görebiliyorum ama orda da her mesajı tek tek görüyorsun işte.

Tahminim bu okunmamış hedesini seçince bişey bozuluyor, bazı konuları filtreliyor feedler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Ara 2019, 08:50

Hayır biz özellikle senin trafiğini azaltmaya çalışıyoruz forumda, sonunda yakaladın bizi sex machine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2019, 23:20

PC Gaming #2 topicinde herkes guncel mesajlari gorebilmeye basladimi? 

jlmJ3rA.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap