Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pain Train - Golemagg - EU / Horde

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Selamlar , 

Sevgili komünütü, Burning legion'da başlayan maceramızı magtheridon ile devam ettirdiğimiz eski guildimiz ( since 2006 fdg ) PAIN TRAIN Golemagg'da faaliyete geçmiştir.

Sıra, que, ot bok kısmını bi kenara bırakırsak ki ilerde düzeleceğini umut ederek ;

PVE agırlıklı olmak üzere pvp de bir hayli yapacagımızı düşünerek her classtan arayışlarımız devam ediyor.

Şuanda acı trenimizde 55 kişi bulunuyor ve hala bazı kontuarlarda boş yerlerimiz mevcut.

Overall online şuan 25-30 arasında fakat birçok class'a ihtiyacımız var pek tabiki...

Şunları şunları yaptık, bunu kestik gibi klişle tripleri yazmalara gerek yok zaten hepimiz burdaydık vanilla zamanı boyunca birbirimizi az çok biliyoruz. 

Özetle ; Horde tarafında olup Golemagg'da bulunan arkadaşlar guild'imize katılmak isterse bana buradan özel mesaj yolu ile veya metaphor#2860 veyaaa oyun için paintrain yazıp birilerini bularak officerlar ile görüşebilir. 

Herkese güzel oyunlar diliyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Madcat sen kendi dramalarını anlatsana bi, senden dinleyelim..

Bizim Pain Train'de herhangi bir drama dönmedi. Böyle yukardaki gibi 18 yasında bebeler guild'e  tekrar giremeyince bişey olsada pain train'de muhabbetini etsek diye bekliyor. Ergenligine veriyorum bu kardeşlerimizin .

3 gün önce twitch'ten abi bi dinlermisin beni diye whisper atan bebe şimdi burda tekrar bizim guild'in üzerine muhabbet cevirmek için oturmuş bekliyor. Madem objektif degiliz ne diye bu kadar götünüzü yırttınız abicim giricem diye tekrar buraya. İki gün önce hadi gel len tamam desek ayakları götüne vura vura dönücek bissürü çoluk cocuk burda drama çıksa diye bekliyor.

Sen salla bizim guild'i madcat, sen asıl senin Malibu ile muhabbetlerin bi anlat bize noldu sdaufhadsuf ..

Runecloth sattı bandaj yapıp diye trip mi attın. 

Dramanın kralı adamın kendisine hala bizde olmayan bi drama üzerine algı yaratıyor. Bişey oldugu yok olm bizde... Vallaha olursa söylerim burdan zaten. Yabancı arkadaş sayısını çogalttık giderek. O sekilde devam ediyoruz. 

Asıl hata bizim direk international başlamamamızdı. Öyle başlasaydık bu yukardaki ergen kadrosunu almazdık. Dolayısıyla böyle başımız agrımazdı... Yaşı 18-20 olupta bir tane adam akıllı davrananı yok şu gaming community'de türk oyuncular içinde. Hayır biz de o yaşlardan geçtikte bu kadar şuursuz degildik arkadaş, bi karakterimiz bi duruşumuz vardı. Bunlarda o da yok. Adam 3 gün önce abii bişey diceeem diye whisper atıp , 2 gün sonra burda drama kasıyor. Gel tamam desen o gün pain train'den kralı yoktu şuan onun gözünde. 

Sosyal ağlarda paylaş

He şu yukarıdaki tipinde muhabbetini anlatayım..

Guild'e geldiler, Attention Horde denilen guild dagılınca.. Hoşgeldiniz vs vs 

GÖRÜŞÜRÜZ BEYLER... diyip guild'den çıkıp gitmiş. 

olm hayırdır niye çıktın.. noldu etti yazanlar olmuş.. yabancılarla mı ne oynicam veya işte çok ispanyol var server degiştiricem mi ne öle bişeyler söylemiş.

Aynı gece mesaj atıyor tekrar guildmaster'a veya officerlardan birine tam hatırlamıyorum.

Ben geri geldim..

e dogal olarak almamış bizimkilerde hacı babanın tekkesi mi olm burası gir çık gir çık yapamassın şeklinde.

Bunlarda şimdi bekliyor bişey olsa da euheuheue yapsak.. Yani aslında ortada bir drama yok, hiçbir zaman olmuyor.

Bu ergen ordusu kendi kendinelerine bir drama yaratıp, euheuehe drama mı var nolduu anlatsın biri euehueh ..

Geçenlerde de bitanesi general chatte yell atıyodu ingilizce Raiderlar ve Officerları bonus dkp ile başlatmışlar HIRSIZLAR falan diye.... zannediyo ki gittigi ilk guild'de buna 3 parça item vericekler..

yani özetle sizin gibi oyun hakkında hiçbir fikri olmayan bir kümenin bu classic'te oluşacagını hiç tahmin etmezdik.. Hepsi retail'ın suçu tabiki.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi yanlis anlama da, suncacik olaya destan bu kadar agresif bir sekilde wot yaziyorsan, yonetiminde soz sahibi oldugun guildde drama olmamasi kacinilmazdir.

Az salin su oyunu ve onu oynayan insanlari. Bu kadar ciddiyete gerek yok, cocuksa cocuk, yanlos davranislari varsa var, sutlayin gitsin, buraya yazdigin yav he he der gecersiniz. Adamin tek cumlesine iki tane wot doseyince hakli gotunmuyorsun. Kuyruk acin varmis gibi gorunuyor.

Uc kurusluk fikrim boyle.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.10.2019 at 15:43, Eternal dedi ki:

He şu yukarıdaki tipinde muhabbetini anlatayım..

Guild'e geldiler, Attention Horde denilen guild dagılınca.. Hoşgeldiniz vs vs 

GÖRÜŞÜRÜZ BEYLER... diyip guild'den çıkıp gitmiş. 

olm hayırdır niye çıktın.. noldu etti yazanlar olmuş.. yabancılarla mı ne oynicam veya işte çok ispanyol var server degiştiricem mi ne öle bişeyler söylemiş.

Aynı gece mesaj atıyor tekrar guildmaster'a veya officerlardan birine tam hatırlamıyorum.

Ben geri geldim..

e dogal olarak almamış bizimkilerde hacı babanın tekkesi mi olm burası gir çık gir çık yapamassın şeklinde.

Bunlarda şimdi bekliyor bişey olsa da euheuheue yapsak.. Yani aslında ortada bir drama yok, hiçbir zaman olmuyor.

Bu ergen ordusu kendi kendinelerine bir drama yaratıp, euheuehe drama mı var nolduu anlatsın biri euehueh ..

Geçenlerde de bitanesi general chatte yell atıyodu ingilizce Raiderlar ve Officerları bonus dkp ile başlatmışlar HIRSIZLAR falan diye.... zannediyo ki gittigi ilk guild'de buna 3 parça item vericekler..

yani özetle sizin gibi oyun hakkında hiçbir fikri olmayan bir kümenin bu classic'te oluşacagını hiç tahmin etmezdik.. Hepsi retail'ın suçu tabiki.

İstersen bu konuları burada atıp tutup değil de baş başa konuşalım he ne dersin? ayrıca bu kadar yazı yazabilecek ne biriktin arkadaş birilerinin arkasından hakaret edecek kadar şuursuz olduğunu görmüş oldum gerçi bana ne kadar şuursuz desende.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arkadaşlar kendine Hardcore Raider diyip 4 saatte anca shazzrah ı kesen arkadaşlar bu arada, insanlar bunu görüp çıkınca da arkasından dalga geçiyorsunuz guild olarak yazık gerçekten...

Yalan desen o da bol bu insanlarda sözde guild master'ınız 15 yıldır wow oynuyor(taktikleri bilmiyor olduğuna eminim) ama olay bilmemeniz değil olay o kadar kendinizi övüp övüp becerememiş olmanız kusura bakmayın ama ben buna götümle gülerim.

ayrıca hangi blizzard'ın akıl hocası bu sizin guild master? öyle dediniz ya ondan sordum.

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, Celtics dedi ki:

isterse loot council'de dramanın kralını yapar, niyet önemli.

Aga kendi adamlarını gearlıyorlar belli zaten. Main Tank kendine istediği kadar item alabilir zaten ona kimse birşey diyemez ama dps olan bir mage e üst üste 3 adet item verirsen hırsız der millet kimse kusura bakmasın.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı -Deno- tarafından Pain Train - Golemagg - EU / Horde olarak değiştirildi
  • tarihinde -Deno- tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...