Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Obi-Wan Kenobi (2022) - Disney+

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Bazı aktörler vardır, oynadığı karakterle özdeşleşir...

Hayden Christensen onlardan biri değil. Prequel trilogydeki en kötü şeydi JarJardan sonra. Keşke recastleselerdi.

Şu geri kalan diziler için de Kenobi hariç hepsi gereksiz diyesim var aslında. Ama önceden random bi mandalorianın hikayesini anlatan dizi yapıyoruz deselerdi ona da gereksiz derdim. Mando kalitesini yakalayacaklarsa star wars evrenini kurutana kadar sağabilirler, itirazım yok.

ShadowFury tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bad Batch'te de potansiyel var ama alt yaş kitlesine hitap edecek yine yüksek ihtimal. Gerçi Clone Wars, Rebels vs. bir noktadan sonra yine yaş aralığını üstlere çıkarmıştı ama orada patlayabilirler. Vaat ettikleri ile sundukları arasında fark olacak orada yüksek ihtimal.

Kenobi içinde hızlı konuşmamak gerek ama Favreu'lar vs. yine işin başında olacak deniyor. Mando kalitesinde bir şey yapmaya çalışacaklar orada belli yani. 

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bir daha baktım. Kenobi'yi de Favreau ve Filoni'ye vermişler ama Ewan McGregor yapımcılığında Deborah Chow yönetecekmiş. Ekip aynı yani gerilmeye gerek yok sdkjs

Ahsoka Tano dizisi ve Rangers of New Republic'te bu ekibe verilmiş ki Ahsoka'yı Favreau alır yüksek ihtimal göremedim hangisi hangisine gider diye. Bu ikisi de Mando spinoff'u şeklinde olacakmış.

Bu üçlüden çöp çıkmaz ya, en kötü 7.5/10 olur ondan eminim artık.

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...

İzleyecegim ve muhtemelen sevecegim. Sw'ye dair sevmedigim tek sey yeni uclemeydi. Onu bile kac kere izledim, son film haric. Serideki tek istisnam o, ikinci kere emin olmak icin izledim ama ikiden fazla izlemeyecegim tek sw yapimi.

Ewan cok sempatik abi, markayla da  hikayeyle de rolle de barisik. Labor of love tarzi bi is cikacagini dusunuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

dizinin nereye kadar cekilecegine bagli sanirim. rebels canon mu bilmiyorum hatirlayamadim gerci. dizinin peak noktasi olabilir. 

ewan cok tatli bi abi ya. bircok sw oyuncusunun aksine karizma cizdirme derdi yok seviyor ve saklamiyor. phantom menace setinde surekli viyu viyu yapiyormis isin kiliciyla. liam neeson karizma bozdurmamak icin surekli kiziyormus kendisine. yillar sonra katildigi programlarda bile canli yayinda kilic kullanmisligi var. onun enerjisi diziyi goturecek bence. o sahnelere kadar devam etme sansi yuksek.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Obi-Wan Kenobi (2022) - Disney+ olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...