Jump to content
Sam

Discord forumu öldürüyor mu?

orc_lord

Pati'nin geleceği için oy ver... 🗳️

Message added by orc_lord

Forumun Canlandırılması  

194 oy

1. 1. Yeni altyapıya geçiş sonrasında iyileştirilmesini istediğiniz öncelikli konu nedir?

Öne çıkan mesajlar

§ 29 Haz 2020, 04:27

Discord kullanmiyorum benim icin oldurmuyor forumu da gundem takip edilmiyo burda. Ayri baslik acilsin olan bitene falan. Butun gundem turkiye adli bi konuda dönüyo mesela. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:09

iste onlar asil forumu olduren ogelerden. baska bolumlerde daha vahim versiyonlari da var. thread acmaya usenenler uzerinden populizm pahaliya patladi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:12

ya bir başlık açıyoruz, generic bambaşka birşeyin tartışmasına dönüyor. ille derail ediyor biri. mesajları cut/paste yapabilsem yeni başlık açıp kendim taşıyacağım.

hayır başlık açmak da zor birşey değil, ille oturaklı OP yaratmaya da gerek yok. "falanca başlıktaki konuşulandan devam ediyorum" deyip aynı mesajını atsın işte kişi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:42

En güzel örneği olarak yakın zamanda PC Gaming başlığı var, 2-3 haftadır saçma sapan streamerların tartışması dönüyor, yok onu twitch banlemiş de yok berisi kankasıyla başka yayın platformu kuracakmış da falan filan. Öbürsü karısını aldatıyormuş hayır aldatmamış karısı söylemiş falan.

Yani tamam, millet oyun oynamak yerine pazar sabahı magazin programı takipçiliğine geçiş yapmış da, en azından şunu kendine başlık açıp ayırmak lazım yani.

Genel olarak ise bu "toplu başlıkların" zarar verdiğine katılıyorum. Ara kısa kısa konular için derli toplu başlık olabilir ama her şeyi 3-5 başlık altında konuşmaya başlamak da foruma zarar veriyor. O sırada x konusu dönüyorsa konu ortası alakasız olmasın diye y'yi yazmıyor adam falan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:53

ya forumun esprisi o aslında, içeriği toplam 5 mesaj olacaksa da tartışma görevini tamamlamışsa sorun yok, görevini tamamlayıp aşağıya kayacak. sonra birisi yazmak isterse de gene arayıp bulacak.

anime bölümündeki sezon başlıkları ve vizyon'daki bugün ne izlediniz başlıkları da kötü bence. öldürdüler herşeyi. insanların öyle potpuri herşeyi konuşması zaten proto-discord gibi karman çorman ortama geçişi kolaylaştırdı. doğru düzgün ne film ne anime konuşuluyor o başlıklar yüzünden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:55

yıllarca database doluyor gereksiz topic açmayın diye dövdünüz insanları genine işledi insanların.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 Kas 2020, 13:29

nerden giriyonuz abi discorda benide alın 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Ara 2020, 20:21
On 29.06.2020 at 14:53, Sam dedi ki:

ya forumun esprisi o aslında, içeriği toplam 5 mesaj olacaksa da tartışma görevini tamamlamışsa sorun yok, görevini tamamlayıp aşağıya kayacak. sonra birisi yazmak isterse de gene arayıp bulacak.

anime bölümündeki sezon başlıkları ve vizyon'daki bugün ne izlediniz başlıkları da kötü bence. öldürdüler herşeyi. insanların öyle potpuri herşeyi konuşması zaten proto-discord gibi karman çorman ortama geçişi kolaylaştırdı. doğru düzgün ne film ne anime konuşuluyor o başlıklar yüzünden.

yau forumu öldürse öldürse senin gibi işgüzar modlar öldürmüştür samcim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Ara 2020, 20:25

forumun vesayeti varsa adı samdir ya sdfs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Ara 2020, 20:33

gene mi xenus gelmiş. tayyibisevensam kadar yaratıcı değil ama nick.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Ara 2020, 20:37

28 şubatta açılmış profil, zenus değildir ama manidar değil mi tarih yine?

hadi yine mağduriyet çıkardık sana iyisin he 😉

goldbären tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Ara 2020, 20:39

bir tanesi daha vardı nadasta, beklenir cebinde bulmuştur kıştan kalma sarıkaya karikatüründeki çekirdek misali.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Ara 2020, 20:46

Grego yum abi ben, gizli saklı değil yani. tekrar başka bir şey üzerinden mağdur olur musun lütfen :o

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Ara 2020, 20:47

senin benle ne derdin vardı, çetelenizi tutmuyorum açıklamalı saldırın bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Dec 2020, 20:49

vardıysa da hatırlamıyorum ya, güncel bir iki işgüzarlığını gördüm, ama sonra onları da unuttum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Dec 2020, 20:52

oğlum naptınız mercoyu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Dec 2020, 20:54

beynim temsili ; 

XSfVItg.png

Mersoyu da almadık, 470e e180mi olur allasen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Dec 2020, 21:41

itibardan tasarruf olmaz. mac çok mu lazım sanki sdgsdfh

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Dec 2020, 10:13

Discord forumun muadili kesinlikle değil ama, paticik de artık forum ihtiyacını cok karşılayamıyor bahsedilen sebeplerden.

Ben de son yıllarda zaten, sistem değişikliği vb derken, yavaş yavaş reddit'e kaydım ister istemez. Reddit de nerden baksan 15 senelik bir oluşum ama zamana ayak uydurmayı başardılar.

Genel bir dönüşüm lazım kafa patlatıp ama çok fazla düşünülecek şey var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Dec 2020, 10:18

Reddit nasıl zamana ayak uydurdu ya?

Arayüz desen rezalet ötesi

Content desen %80 circlejerk

Moderasyon desen, son 2-3 yılda Çin'in köpeği oldular para ile

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Dec 2020, 10:25

reklamsız forum gibisi yok

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Dec 2020, 10:33

reddit bana çok hantal ve kalabalık geliyor ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Dec 2020, 10:36
16 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Reddit nasıl zamana ayak uydurdu ya?

Arayüz desen rezalet ötesi

Content desen %80 circlejerk

Moderasyon desen, son 2-3 yılda Çin'in köpeği oldular para ile

Bu foruma göre arak uydurdu 😄 Yoksa sosyal medayayla veya discord tarzı applerle yarışabilecek bir format değil forum formatı. 

Benim redditle ilgili sevdiğim şey; bişey aradığımda kolay bulmak ve bulduğumda da zengin içerik olması. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Dec 2020, 10:52

reddit biraz vakit harcadığın zaman süper bir yer oluyor. Ama default hali baya işe yaramaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Dec 2020, 10:54

reddit güzel seviyorum ben ama kayıtlı subredditlere göre değişir tecrübe

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...