Jump to content
Sam

Discord forumu öldürüyor mu?

orc_lord

Pati'nin geleceği için oy ver... 🗳️

Message added by orc_lord

Forumun Canlandırılması  

177 oy

1. 1. Yeni altyapıya geçiş sonrasında iyileştirilmesini istediğiniz öncelikli konu nedir?

Öne çıkan mesajlar

§ 29 Haz 2020, 04:27

Discord kullanmiyorum benim icin oldurmuyor forumu da gundem takip edilmiyo burda. Ayri baslik acilsin olan bitene falan. Butun gundem turkiye adli bi konuda dönüyo mesela. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:09

iste onlar asil forumu olduren ogelerden. baska bolumlerde daha vahim versiyonlari da var. thread acmaya usenenler uzerinden populizm pahaliya patladi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:12

ya bir başlık açıyoruz, generic bambaşka birşeyin tartışmasına dönüyor. ille derail ediyor biri. mesajları cut/paste yapabilsem yeni başlık açıp kendim taşıyacağım.

hayır başlık açmak da zor birşey değil, ille oturaklı OP yaratmaya da gerek yok. "falanca başlıktaki konuşulandan devam ediyorum" deyip aynı mesajını atsın işte kişi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:42

En güzel örneği olarak yakın zamanda PC Gaming başlığı var, 2-3 haftadır saçma sapan streamerların tartışması dönüyor, yok onu twitch banlemiş de yok berisi kankasıyla başka yayın platformu kuracakmış da falan filan. Öbürsü karısını aldatıyormuş hayır aldatmamış karısı söylemiş falan.

Yani tamam, millet oyun oynamak yerine pazar sabahı magazin programı takipçiliğine geçiş yapmış da, en azından şunu kendine başlık açıp ayırmak lazım yani.

Genel olarak ise bu "toplu başlıkların" zarar verdiğine katılıyorum. Ara kısa kısa konular için derli toplu başlık olabilir ama her şeyi 3-5 başlık altında konuşmaya başlamak da foruma zarar veriyor. O sırada x konusu dönüyorsa konu ortası alakasız olmasın diye y'yi yazmıyor adam falan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:53

ya forumun esprisi o aslında, içeriği toplam 5 mesaj olacaksa da tartışma görevini tamamlamışsa sorun yok, görevini tamamlayıp aşağıya kayacak. sonra birisi yazmak isterse de gene arayıp bulacak.

anime bölümündeki sezon başlıkları ve vizyon'daki bugün ne izlediniz başlıkları da kötü bence. öldürdüler herşeyi. insanların öyle potpuri herşeyi konuşması zaten proto-discord gibi karman çorman ortama geçişi kolaylaştırdı. doğru düzgün ne film ne anime konuşuluyor o başlıklar yüzünden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2020, 11:55

yıllarca database doluyor gereksiz topic açmayın diye dövdünüz insanları genine işledi insanların.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...