Jump to content
Sam

Discord forumu öldürüyor mu?

orc_lord

Pati'nin geleceği için oy ver... 🗳️

Message added by orc_lord

Forumun Canlandırılması  

144 oy

1. 1. Yeni altyapıya geçiş sonrasında iyileştirilmesini istediğiniz öncelikli konu nedir?

Öne çıkan mesajlar

§ 18 Eki 2019, 11:11
On 16.10.2019 at 13:52, goldbären dedi ki:

ben en çok birine yazdığı mesaj üstünden ÖM atmayı özlüyorum. "haha burada ne güzel demişsin" diyemiyorum birine şimdi, mesajı da altına linklemek gerekiyor.

oooo sirti sivazlama hizmeti, pohpoh.

alirim bir dal 🙂

eklemek cok zor olmamali.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Eki 2019, 19:28

Mesaj atmasamda gelip güncel mesajlara bakar cikardim. Yeni sistemde o olay eskisi gibi yok. Hic girmiyorum bile aylardir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Eki 2019, 01:09
On 23.08.2019 at 15:00, Dynun dedi ki:

Ben şahsen yeni sistem yüzünden girmiyorum. (Kötü demiyorum, güzel, çok emek verildi, bağışlar yapıldı.)
Arada şöyle bir bakıp çıkıyorum. Ama site içerisinde gezesim gelmiyor. Zor geliyor bölümler başlıklar arasında atlamak nedense. Bu tabi benim kişisel tecrübem, doğru ya da genel geçer bir şey değil.

Discorda hiç bulaşmadım. Discord kuzenimin arkadaş grubu ile dışarı çıkmışım da bir kenarda oturuyormuşum gibi hissettiriyor. Kenksler.

tamamen bu ya, eski sistem cok daha samimi ve basitti. zoom yaparken filan cok soverdim ama daha iyiydi ya sanki

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eki 2019, 08:11
On 23.08.2019 at 17:00, Dynun dedi ki:

Ben şahsen yeni sistem yüzünden girmiyorum. (Kötü demiyorum, güzel, çok emek verildi, bağışlar yapıldı.)
Arada şöyle bir bakıp çıkıyorum. Ama site içerisinde gezesim gelmiyor. Zor geliyor bölümler başlıklar arasında atlamak nedense. Bu tabi benim kişisel tecrübem, doğru ya da genel geçer bir şey değil.

Discorda hiç bulaşmadım. Discord kuzenimin arkadaş grubu ile dışarı çıkmışım da bir kenarda oturuyormuşum gibi hissettiriyor. Kenksler.

Hmm, surasi aklimda artik 😉

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eki 2019, 08:21

Ahahah böyle bir şey hiç gerçekleşmedi sen de biliyosun :D
(ofiste kahkaha attım bana pis baktılar)

teşbihte hata olmaz

Dynun tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eki 2019, 08:27

kuzen oldugunuzu mu assume ediyoruz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eki 2019, 12:30
4 saat önce, BloodBane dedi ki:

Hmm, surasi aklimda artik 😉

oo mirim selamlar 🙂

halen okuduğunu bilmiyordum 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eki 2019, 13:03

Stalk mode on seklinde devam :) Binde bir yaziyorum iste bisey oldukca.

4 saat önce, Dynun dedi ki:

Ahahah böyle bir şey hiç gerçekleşmedi sen de biliyosun 😄

Hadi oyle olsun 😄

@aquila: aynen kuzeniz

BloodBane tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Eki 2019, 13:49

Ben de yeni forum olayindan sonra giremedim pek. Neden bilmiyorum ama. Reklamlar rahatsiz edici evet ama asiri bir etkisi de yok gibi. Alistigim sey gidince verdigim gereksiz bir tepki benimkisi sanirim. Sorun tam olarak ne emin degilim.

Discord kanali linki var mi bu arada?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Kas 2019, 06:52

I believe that one day it will be better

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Kas 2019, 22:56

ee hala güncel başlıklar olayında bi gelişme yok. 

bari açık kaynak kod yapın şu forumu da biz fixleyelim... bu kadar kanser bi forum kullanımı yok malesef. millet niye girsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 13:51

+1

güncel başlıkları düzeltelim mümkünse, kanser ediyor yeni postları takip etmek

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 14:27

Güncel Başlıklar kısmıyla ilgili Virus ve DynamicK incelemelere başladı. Tam olarak eski forumda olup yenisine geçince Güncel Başlıklar bölümünde çalışmayan neler var? Sanırım eski başıkların görünmemesi vardı. Konu başlıklarına link vererek örneklerle açıklayabilecek gönüllü Pati'ler onların inceleme sürecine çok yardımcı olur 😊

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 14:29

bi sıkıntı yok

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 14:32

Hiç işte, olmayan sıkıntı üretilmiş nasıl olduysa 😒

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 14:56

şu ikisi arasında git gel yapın.

3OZ5q5.png 

üsttekinde olan başlık alttakinde yok. direk görebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 16:22

discord linki atsın biri ya.

ne zamanki pati tema değiştirdi turuncu şirinlik gitti pati  bozdu jdsfj

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 16:54

bence güncel başlıkları kaldırın sadece tüm aktiviteler kalsın. anca öyle anlayacak millet onun esas güncel başlıklar olduğunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 18:06

benim güncel baslıklarımla tüm aktivilerim aynı ? bilmem ne kimi takip etmeyi başladı tier şeyler dışında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ara 2019, 09:40

knight online modluğum geri verilirse fouma geri dönerim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ara 2019, 10:46
1 saat önce, imamizer dedi ki:

knight online modluğum geri verilirse fouma geri dönerim

bitly içine saklanmış recep ivedik resmi atsam peki suratıma tükürmek için olsun dönmez misin?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ara 2019, 09:21

ben insanların bu kadar "eski forum da eski forum, eski forum iyiydi, yeni forum çok kötü, sırf o yüzden girip de yazmıyorum, evet evet hep o yüzden" tribini tutarsız bir şekilcilik olarak görüyorum.

Black-ice'ın da dediği gibi internet artık 90'lardaki forum stayla kültüründen uzaklaşmış durumda. artık Snapchat'lerde, Instagram'larda, Facebook'larda felan 10 dakika sonra kaybolacak mesajlaşmalarla vakit geçiriyoruz. 2005'ten sonra Paticik'e üye olup da buraların ağası pozisyonuna giren o süper üyelerimiz bile bu değişimden nasibini aldı. Bu kişilerin Paticik'e girme tek sebebi, WhatsApp vs üstünden kankileriyle gruplaşıp, forumda sevmedikleri bir üyeye laf soktuğunu zannedip sonra kankilerinden aldıkları alkışlarla kendilerini kahraman ilan etme mevzusundan ibaretti.

e bu kişiler için de Discord inanılmaz bir ortam. hemen gruplaşıp laf sokup sonra unutup yolunuza devam etme şansınız var. kimse gelip de birilerini kandırmaya çalışmasın "yeni forum sistemi çok kötü, ondan gelip yazmıyorum" diye.

varolan forum siteleri paticik'in 100 kat ilerisinde gelişmiş sistemler kullanıyor. şurada 1-2 değişiklik yapıldı diye oturup qq çekiyorsunuz paso. esas olay Promenader'in dediği gibi kaliteli eski üyelerin hepsini kaçırdınız. şurada bir iki şey yazıp sizi hala ciddiye alanları da taşak oğlanı gibi görüp dalga geçip ego kasma derdindesiniz.

olay yeni sistem olması değil, değişikliklere alışamamanız felan da değil. bazen hala yabancı forumlarda vakit geçirdiğim oluyor. insanlar 100 sayfa post kasıp makaleler yazıyor. karşı fikirlerle birbirine mücadele edenler bile belirli bir yazı kalitesini ve espri formatını tutturuyor. böyle oluyor çünkü flamer bot tipler anında uçuruluyor o tip sitelerde. paticikteki gibi flamer bot tipleri "muteber üye" ilan etmiyorlar.

ha yok yeni sistem geldi diye bu kadar ağlanılacaksa bırakın gidin siz de. zaten paticiğin esprisi çok uzun yıllardır yok olmuştu. ekşi sözlük gibi hala kendini ayakta tutmaya çalışan ve zamanının gerisinde kalmış bir yer burası. birbirimize laf sokalım eğlenelim derdinde olanlar da zaten kendi platformlarında yerleşmişlerdir. kimse üzülmez paticik kapandı diye.

iki satırdan fazla okumaya üşenenler de "wot!" diye ağlasınlar.

On 23.08.2019 at 15:00, Dynun dedi ki:

On 23.08.2019 at 15:14, Luriel dedi ki:

Bazı şeyler alışkanlıktır. Kişisel olarak ben paticiği hep olduğu gibi sevdim. Yenilenmesi benim için tamamen gereksizdi. Yeni haline alışamadım eskisi gibi gezesin gelmiyor, zaten gezecek bir şey de yok mesaj atan çok az. Güncel başlıklar bile istediğim gibi çalışmıyor. Bence eski foruma dokunulmaması lazımdı ama artık yapacak bir şey yok.

On 23.08.2019 at 15:42, Red dedi ki:

New is always better paticik için geçerli olmadi. Eski kullanışsız forum bana daha rahat geliyordu ki mobilden giriyordum. Şimdi mobildeki  kocaman reklamlar falan günde 1 kere bakıyorum foruma. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...