Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gamescom 2019

progamer

Öne çıkan mesajlar

aggbii. cok severdim ben knights of honor'i. dunyanin en iyi oyunu degildi ama standart RTS ile harita oyunlari arasinda bir yerde ilginc bir denemeydi. insa degil de combat olarak stronghold-vari kalecilik vardi. lider upgrade etmece cok keyifliydi. hanedan sistemi vardi. yani boyle cesitli strateji oyunlarindaki iyi featurelardan ortaya karisik gibi bir seydi. seneler sonra ayni firma yapiyor galiba. umarim yanci dayiyi ayni aktor seslendirir. cok iyiydi sesi. 

Sosyal ağlarda paylaş

multiplayer helikopter bilemedim be. ama single olsa soyle cilgin atan bi helikopter oyunu, ya silk worm gibi bullet hell kafasi ya da desert strike gibi arcade ama nispeten agirbasli bi yaklasim, gunumuzde pek bulunmayan bi yerden yardirabilirlermis. 

silahlar falan ilginc olmus yine de fena degil. yalniz o drone muhabbeti tam olarak gimmick. bayar o.

arcane tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 22.08.2019 at 18:28, arcane dedi ki:

multiplayer helikopter bilemedim be. ama single olsa soyle cilgin atan bi helikopter oyunu, ya silk worm gibi bullet hell kafasi ya da desert strike gibi arcade ama nispeten agirbasli bi yaklasim, gunumuzde pek bulunmayan bi yerden yardirabilirlermis. 

silahlar falan ilginc olmus yine de fena degil. yalniz o drone muhabbeti tam olarak gimmick. bayar o.

aynen ya bu çabuk bayar, single ciddi olanını ben de arıyorum hiç gelmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...