Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Classic WoW, <Ayasofya> -Golemagg PvP Eu-Tr Semi Hardcore Raiding Guild<Horde>

Misafir kutad

Öne çıkan mesajlar

Offical Classic WoW Raid kadromuza, raider arkadaşlar alınacaktır.

2005 yılından bu yana süregelen arkadaşlıklar, Hammerheart guildinden, Catasthropedan 2,2 k+ Rbg tecrübesine sahip Ayasofya(kendi guildimiz 2009) guildinden referanslarımızla ;

Contenti kendi içerisinde tamamlama arzusu ve isteği olan arkadaşlarımızla (35 yaş grubu)

Kaliteli bir ortamda, iddalı oyun oynamak isteyen genç arkadaşların,(20 Yaş grubu)

Asgari semi hardcore düzeyinde oyun oynamış ve başarılı bir guild arayan arkadaşların

Başvurularına açığız.

40 Man Proggesi asgari 60 oyuncu ile çevirme zorunluluğu bizi başvuru almaya mecbur bıraktı.

Tercihen

"Siz çok ciddiye alıyorsunuz kardeşim bende oynuyorum altı üstü oyun bu" demeyen,

Daha önce oynadığı başarısız Türk Guildlerinin (Gerçekten başarısızlar size hak veriyoruz) faturasını bize kesmeyen,

Küsmeyen, Kırılmayan, İncinmeyen, Benchte de oynayabilecek, 

Oyunu bir adım daha profesyonel platformda oynama arzusu içerisinde olan,

Başarılı ve iddialı bir guildte yer almak isteyen

Haftanın 3 günü Tsi 20:00-24:00 aralığında Core Spot için 90%, Raider için asgari 70% katılım gösterebilen.

Hepsinden önemlisi Classic WoW oynamak için Can atan, Gün sayan, çok istekli

arkadaşların başvurularına açığız.

Belki de, Altı üstü oyun bu bu kadar kasmayın kardeşim diyen arkadaşların yorumlarını aşağıda görebiliriz.

Belki de; Bizi hiç tanımadığı, Bizimde kendisini tanımadığımız insanların yorumlarını aşağıda görebiliriz.

şimdiden söylemeliyim bu insanları tanımıyoruz, Guildimize almayız. Başvurularınız Başvuru Formu üzerinden yönetici arkadaşlarımızın değerlendirmesi ile sonuca ulaşır. 

İyi eğlenceler herkese.

Hukuki yapı

Raid kuralları

Başvuru Formu

Sosyal ağlarda paylaş

"hukuki yapi" linkini tikladidimga o `Tr Ayasofya Semi Hardcore Raiding Guild` u otomatik

T.C. Ayasofya Semi Hardcore Raiding Guild

olarak okudum yeminlen. 

Bayindirlik bakanligina basvurdugum CV yi atabilirim ondan sonra istiksafi gorusmelere basliyabiliriz

Laurelin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...