Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Smok Alien + 2 Pil (18650) Nitecore I2 Şarj Cihazı

karatan

Öne çıkan mesajlar

Abi yanlis anlamayin, Tam 7 senedir bu isle ilgileniyorum. Denemedigim atomizer mod vs kalmamistir diyebilirim. 

Pod sistemi ufak, tasinabilirligi guzel Lakin pil kapasitesi ufak. Eger sarilacak bir pod almazsaniz kartuslari asiri pahali. 

Ozellikle en buyuk eksisi cok yuksek mg nikotin salt likit kullanmasi.

Ecig icin bile daha herhangi bir saglik raporu ve sonuclari olusturulmamis. Bundan 10 15 20 sene sonra olabilecek Yan etkileri uzerinde calisma yayinlanmamis. 

Bu pod sistemi turedi son bir senedir. 3 mg nbase kullanmak baska bir sey, 36-50 mg salt nikotin tuketmek bence daha buyuk bagimlilik yapacaktir. 

Bu tamamen benim sahsi gorusum. Herhangi bir kaynak yok. ben hala eski sistem bir mtl kullanicisi olarak hayatima devam ediyorum. 

Elinizdeki modu satip geekvape flint alabilirsiniz. Hem salt hem normal likit ile kullanabileceginiz ufacik bir mtl kittir. 

Lithran tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Lithran dedi ki:

Pod sistemi ufak, tasinabilirligi guzel Lakin pil kapasitesi ufak. Eger sarilacak bir pod almazsaniz kartuslari asiri pahali. 

Ozellikle en buyuk eksisi cok yuksek mg nikotin salt likit kullanmasi.

Sanırım Smok Nord'un da hem hem nargile hem sigara için coilleri mevcut. Pili de gayet iyi gibi 1100w. Siz denediniz mi Nord'u?

Sarma işi nasıl bilmiyorum belki nette videosu vardır. Ama en azından coil değişiyor Nord'da.

karatan tarafından düzenlendi
unuttum
Sosyal ağlarda paylaş

Flint al abi,  pili daha iyi, daha saglam, normal  ve salt likit kullanabiliyorsun. Yani illa 50 mg likit icmek zorunda degilsin. Koy normal likiti 9 mg ic. 

Ben podlara karsiyim bu yuzden pod Tavsiye etmiyorum. 

Ha illa pod alacagim diyorsan. Ni tel ve pamuk alip sarilabilir bir pod al. 

Para var ya diyorsan nord al yedek kartusuda cak ic. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...