Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tool - Fear Inoculum

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Bu devirde streaming ya da iTunes olmadan zaten albüm satamazlardı. Benim evde mevcut bir tane bile CD okuyan cihaz kalmadı mesela. Eski bir dizüstünde var hala atılmadıysa, onun da bozuktu.

Albüm satma olayı neredeyse iTunes tekeli altında zaten artık. O da Spotify ile filan elage edildi iyici.

Sosyal ağlarda paylaş

albüm satma-satın alma dediğin olayı zaten artık convertlemeleri lazım. collectors işi o, bi paketin içinde hem plak hem cd hem kaset olacak, arkasında da bi kod olacak dijital platformlar için, satın aldığında hepsine almış olacaksın. fiyatı da ona göre olacak, çok da uçuk olmadan. Meraklısı alsın. Yoksa şu devirde "hmmm toolun albümü çıkmış dur dinleyeyim" diye D&R'a gidip tool cd'si alan var mıdır 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

bana o dediğin ghost reveires'de olmuştu. bu ne la demiştim bir ay yüzüne bakmamıştım. on küsür sene önceydi galiba. arabada dinleyecek başka şey yok diye cdsini bir hafta döndürdüm, esiri olmuştum sonra. kaliteli rak metal albümünde bu var sanırım. öyle olunca tükenmiyor da parçalar, yıllarca dinliyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...