Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Pati Guild

-Deno-

WoW Pati  

116 oy

1. 1. Hangi faction olsun?

• Alliance
      40
    • Horde
      66
    • Fark etmez
      10
  2. 2. PvP / PvE?

• PvP
      73
    • PvE
      19
    • Fark etmez
      24
  3. 3. Class?

• Warrior
      15
    • Hunter
      9
    • Druid
      5
    • Shaman
      10
    • Mage
      22
    • Warlock
      9
    • Rogue
      20
    • Paladin
      7
    • Priest
      19

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Loex dedi ki:

ya neden anket yaptiniz kafaniza gore sececekseniz faction i te allaam

Ben aslında bilerek anket eklememiştim de sonradan biri ekledi. Tahmin ettim hepten curcuna olup milletin kafasını karıştırabileceğini.

İlk başta konuştuğumuz serverlara girmek için beklenen que'lar illa ki bir noktada daha normal seviyelere gelecektir ama aylığına 70 TL verdiğim bir dönemde normale dönsün de öyle oynarım diye bekleyemem. 

Dediğim gibi biz şu an Pati'den 5 kişi beraber oynuyoruz, bana birkaç güne başlayacağını söyleyen kişiler de vardı. Alliance ve Noggen Fogger düşünenler mesaj atabilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

44 dakika önce, -Deno- dedi ki:

Dediğim gibi biz şu an Pati'den 5 kişi beraber oynuyoruz, bana birkaç güne başlayacağını söyleyen kişiler de vardı. Alliance ve Noggen Fogger düşünenler mesaj atabilir. 

official oluşum noggenfogger dimi artık, dün konuşmuştuk zaten de (Eylul - NE Hunter).

4-5 kişi daha çıkmaz mı guild için ?

Sosyal ağlarda paylaş

Asiri duygulanip yillar sonra paticik'e kostum. Eski guild'den ve alaturqua'dan olanlar hatirlar buyuk ihtimalle beni. paticik guild'de Zarkuu Undead Mage oynamistim, alartuqua zamaninda da Zarkuu Night Elf Rogue ve Pitaa Gnome Warrior.

Bir karara varilamamis gordugum kadariyla ama sunu da sormadan gecemeyecegim: Ahmet Cakar nerede ya?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Allure- dedi ki:

official oluşum noggenfogger dimi artık, dün konuşmuştuk zaten de (Eylul - NE Hunter).

4-5 kişi daha çıkmaz mı guild için ?

Official demek doğru olmaz, ama bizim 5 kişilik mini ekipten daha kalabalık Pati ekibi var mı bilmiyorum. Baya bölündü gördüğüm kadarıyla insanlar Darksun'un dediği gibi que sebebiyle.

Yazarsanız konuşuruz, bir guild yok ortada şu an yani.

Sosyal ağlarda paylaş

şurada arada güncelliyorlar

https://classic.wowhead.com/news=294747/classic-wow-server-queue-times-eu

release günü Mirage da sıra yoktu, işten geldim hadi oynayayım biraz dedim bir bastım 7k que 2 saat bekleme süresi yazıyordu. Vurdum kafayı kestirdim biraz :p gece yarısına doğru girip 2-3 saat anca takılabildim. Şu hype ölmeden bir yerlerde topluca takılmak anca boş/yeni açılan servarda mümkün.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, -Deno- dedi ki:

Ben aslında bilerek anket eklememiştim de sonradan biri ekledi. Tahmin ettim hepten curcuna olup milletin kafasını karıştırabileceğini.

İlk başta konuştuğumuz serverlara girmek için beklenen que'lar illa ki bir noktada daha normal seviyelere gelecektir ama aylığına 70 TL verdiğim bir dönemde normale dönsün de öyle oynarım diye bekleyemem. 

abi bir hafta sonra başlasaydınız ne aceleniz var. Memlekette forumda bile demokrasi yok

neyse artık ally olucaz ?

Loex tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 28.08.2019 at 11:39, -Deno- dedi ki:

Abi size baya güveniyordum da sizle de ayrı düşmüşüz yav. Shazzrah'da falan da fena sıra vardı, gelseydiniz ya Noggen'a?

Tekrar güncelleme yapayım: Shazzrah’a giremedik, boş olan Ten Storms’a giriş yaptık. Ally tarafındayız, bekleriz ? Levellar 16-18 civarı şu an.

Sosyal ağlarda paylaş

• Gangren unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...