Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Pati Guild

-Deno-

WoW Pati  

116 oy

1. 1. Hangi faction olsun?

• Alliance
      40
    • Horde
      66
    • Fark etmez
      10
  2. 2. PvP / PvE?

• PvP
      73
    • PvE
      19
    • Fark etmez
      24
  3. 3. Class?

• Warrior
      15
    • Hunter
      9
    • Druid
      5
    • Shaman
      10
    • Mage
      22
    • Warlock
      9
    • Rogue
      20
    • Paladin
      7
    • Priest
      19

Öne çıkan mesajlar

benim hemen lvl 40 olup raidlere akmak gibi bi amacım yok. zevkini çıkara çıkara oynamak istiyorum, questleri inceleyip okuyarak felan. oynama saatimde akşam 8 den sonra müsait olmıycak. raidlerde akşam saatinde olur heralde genelde. guildde pasif olurum o yüzden. serverda herkes nerde oynarsa orda açarım şu an golemagg diye golemagg da açtım.

bunları diyip sabah akşam full oynamam inşallah.

Sosyal ağlarda paylaş

blizzin server dolu başka yere gidin açıklamasına çok takılmayın. dendiği gibi launchda sıra olsa bir güne normale döner. önemli olan uzun vadede aktif ve kaliteli oyuncuları olan, sağlam populasyonlu server olması. o başlayanların büyük kısmı nostaljisini giderip 1 ayın sonunda bırakır zaten. 

bgler crossrealm olacak, o kısım çok iyi oldu. pve ve world pvp kısmında her zaman canlı, kalabalık server iyidir. gerçi adamlar 2006 nın full serverı günümüzde low'a denk geliyor da dedi.

ayrıca ayasofya çok kötü isim das

Sosyal ağlarda paylaş

Evet gün geldi çattı. Tahmin ettiğim gibi kesin bir sonuca varamadık DAS.

Ben Alliance ve PvP server'ında oynayacaklar için OP'yi güncelliyorum. Golemagg PvP iyidir. Discord için de kendi DC'mi paylaşıyor olucam, hali hazırda başka Alliance DC'si varsa oraya da geçebiliriz sıkıntı değil.

Solo ya da arkadaş gruplarıyla gelecek insanlar ile birleşebilirsek gerek leveling gerek ileriki dönemlerde çok daha rahat ederiz diye düşünüyorum. 

/tell Denoran yaparak oyun içi de konuşuyor oluruz. Gece 1 saat kadar oynarım diye tahmin ediyorum, tabi geçebilirsem que'yu. Olmadı Salı akşam üzeri konuşuruz.

https://discordapp.com/invite/jDyrFf5

Sosyal ağlarda paylaş

• Gangren unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...