Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Pati Guild

-Deno-

WoW Pati  

116 oy

1. 1. Hangi faction olsun?

• Alliance
      40
    • Horde
      66
    • Fark etmez
      10
  2. 2. PvP / PvE?

• PvP
      73
    • PvE
      19
    • Fark etmez
      24
  3. 3. Class?

• Warrior
      15
    • Hunter
      9
    • Druid
      5
    • Shaman
      10
    • Mage
      22
    • Warlock
      9
    • Rogue
      20
    • Paladin
      7
    • Priest
      19

Öne çıkan mesajlar

Son ankete göre Golemagg PvP / Alliance yapıcaz gibi gözüküyor. PvP server'ında oynamak konusunda çoğunluk hem fikir, factionda son anket ve buradaki ankette fark var.

Bir de her yerde Discord link'i paylaşılıyor, bir tanesinde karar kılmak lazım. Ben op'ye koyduğumdan devam edelim diyorum, ama başka DC olsun diyorsanız güncelliyim.

Sosyal ağlarda paylaş

Nekrofililerden iyidir alliance ya. Sopa mopa, isteyene cubby var , isteyene minik çevirmelik var mis. 

Ben buldum efendi gibi pve guildi valla şıkır şıkır müsait oldukça efendi gibi oynar nostaljimi yaparım. Şimdi senelerdir pvp hede hödö diyenler aç gibi ganklayacaklar ashenvale a giren burdan çıkamaz sözünü yine hatırlarsınız artık ahah.

scorch tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, eregorn dedi ki:

39 Kişi Horde demiş 26 Kişi Ally demiş. Son ankete göre Alliance yapacaz? Oylar baştan sayılsın

Yazmayı unutmuşum, burada Horde son ankette Alliance gözüküyor. Burada daha fazla oylayan oldu aslında.

Ben hala Alliance taraftarıyım, ama arada 13 kişi var. İki guild mı yapalım yoksa Ally diyenler Horde olur mu?

Sosyal ağlarda paylaş

bizim milletin leşliği, aşırı cıvık samimiyetten geliyor zaten. bence çok samimi olmayın birbirinizle sdfs.

yine de wow türkleri, herhangi bi oyundaki herhangi bi türk komünitesinden daha iyidir muhakkak ama guild ismine bakınca çok da yukarılarda değilmiş gibi bi hissiyat veriyor açıkçası.

Sosyal ağlarda paylaş

Bir simgedir Ayasofya bu sebep ile karar alınmıştır.

Şimdi islamiyet ve siyasete girmeyelim ?

Takdir sizin bu isimli guild ile oynamazsınızda Scrubbusters da oynarsınız. Samimiyet den kastımız da " kanka samimiyiz dimi aq " gibi şeyler değil. 2005 yılında ki iletişimi ve ruhu özleyen arkadaşlar anlayacaktır.

ozii_x tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

19 saat önce, Coldwind dedi ki:

Discord olarak başlıktakiler var sadece bende. Ally için yok. Yeni bir tane yaratılabilir.

İsterseniz benim Twitch yayınları için kullandığım DC'de takılabiliriz? Pati'de aktif oyun oynadığımız insanlarla da bir DC'miz var ama orayı biraz daha private kullanıyoruz.

Ama şu tek guild mı olucaz iki ayrı guild mı olucaz işine karar vermek lazım. Hoş bir yandan Horde vs. Ally guild kurmak eğlenceli olabilir aynı server'da olacaksak, birbirimizi gank'leriz falan sdfs. Öte yandan ikiye bölünmek zaten eski zamanlardaki sayılara ulaşamayacağımız için guild başına kişi sayısını yarı yarıya düşürebilir.

Söz milletin.

Sosyal ağlarda paylaş

• Gangren unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...