Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Pati Guild

-Deno-

WoW Pati  

116 oy

1. 1. Hangi faction olsun?

• Alliance
      40
    • Horde
      66
    • Fark etmez
      10
  2. 2. PvP / PvE?

• PvP
      73
    • PvE
      19
    • Fark etmez
      24
  3. 3. Class?

• Warrior
      15
    • Hunter
      9
    • Druid
      5
    • Shaman
      10
    • Mage
      22
    • Warlock
      9
    • Rogue
      20
    • Paladin
      7
    • Priest
      19

Öne çıkan mesajlar

13 saat önce, Gangren dedi ki:

Selam n3mrut, oldukça uzun zaman oldu.

Ben çok büyük ihtimal oynamayacağım ya da çok casual takılırım. Raid falan artık bana zor şeyler. Oynarsam da eskilerle Pati oluşumu olur büyük ihtimal.

haha tamam gangren ? selam vermek ıstedım aklıma dustun cılgın attım hatırlayamadım ısmını.. umarım hersey yolundadır.. casual bıle olsa gorusmek dılegı ıle

Sosyal ağlarda paylaş

ya bir de vanilla wow casual oynanacak bir tarafı yok ki. bir tek birkaç arkadaşın varsa eğlencesine girip atacağın BG/World PvP olayı var. O da 3. faza kadar pek olmaz, bg ve honor sistemi yok başta çünkü. ha ilk fazda da bol bol barrens/tarren mill savaşları çıkacak evet ama seni ne kadar eğlendirir? hardkor pvp ciyim diyorsan evet o zaman açıp 2 saat oynayıp eğlenirsin. pve insanı çok zor casual, tek tabanca...

retail wow çok daha casual friendly. single oyun oynar gibi girip mythic raid hariç tüm contenti takır takır yapabiliyorsun. vanilla'da raid ayağı çok çok zor. 

molten core illaki puglanır ama oradan da item alma şansın çok düşük, rezervliyorlar zaten baba itemleri pugu kuran casual olmayan oyuncular.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Malibu dedi ki:

Hepiniz mi Horde oynayacaksınız yahu yok mu Hardcore Alliance oynayacak? Yabancı hardcore bir alliance guildi bilen gören eden varsa o da işimi görür. 

Ben de Alliance'çıyım, ama en hardcore oynadığım dönem Horde'dum yalan yok. Wotlk dönemi Horde'dum ama.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Rewendor dedi ki:

Horde'un içini dışını öğrendik zaten, biraz da Alliance görelim.

Factiondan bağımsız olarak bu yaştan sonra hardcore saatlerce oyun oynayacak, haftaiçi 3-4 saat raide ayıracak vaktim pek yok.

aslinda mantikli cunku saatlerce pikselden popoya bakcamsam, nayt elf e bakarim ama bloodelf de iyi 

troll un bile gideri var aslinda

cok zor bi karar

Sosyal ağlarda paylaş

• Gangren unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...