Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Pati Guild

-Deno-

WoW Pati  

116 oy

1. 1. Hangi faction olsun?

• Alliance
      40
    • Horde
      66
    • Fark etmez
      10
  2. 2. PvP / PvE?

• PvP
      73
    • PvE
      19
    • Fark etmez
      24
  3. 3. Class?

• Warrior
      15
    • Hunter
      9
    • Druid
      5
    • Shaman
      10
    • Mage
      22
    • Warlock
      9
    • Rogue
      20
    • Paladin
      7
    • Priest
      19

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, ozii_x dedi ki:

Horde oynamak istiyorum

Troll mage

Casual oynamayacağım başta belirteyim. Güzel oluşum var ise katılmak isterim tabi ki. Ama madem deno açtın bu başlığı bi discord server aç gelelim muhabet edelim.

Valla Pati'nin DC'sini kullanmak daha mantıklı geliyor bana, baya ölü çünkü gördüğüm kadarıyla Pati DC chatleşme dışında.

Benim twitch için açtığım DC de olabilir ya da.

Sosyal ağlarda paylaş

Gunaydın arkadaşlar, ultimatr den beri takıpteyım platformu , bi ara cok az aktiv de olduydum.Açıkcası ya yabancı guild bakıcam yada paticikle oynamak ısterım.Yaş kemale erdi, drama kaldıramıyorum artık.Kuzenimle beraber başlayacağız ,discord adresı vs verılırse gırıp konusuruz aranıza katılmak isteriz.Vanillada nihiliumdan bir arkadaş vardı burda beni ikinci raid gruplarına almışlardı adını unuttum çok özür dilerim.Kendisi burdaysa msj bırakırsa sevınırım.Guilde göre ihtiyaca göre faction ,class ve proff belirlerim...Eğer oluşum iptal olursa tips out un guildinde oynarım herhalde.Lütfen discord bilgisini vermeyi unutmayın.Görüşmek üzere

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.08.2019 at 13:50, Darksun dedi ki:

en dandik questline ı olan MC epic bow ve quiver almak için hunterlar. Dikkat edin ciddi fıtık eder kafayı yersiniz.

Druid tavsiye etmem , rezaletler. Mage , Warlock olun daha iyi.

healer / dps arasındaki flexibility olsun, vatana millete hayrım olsun diye drüd diyordum. ama anladığım kadarıyla herkes warrior/mage/priest arasında gidip geliyor, serpme warlock var aralarda.

yahu hayatı kolaylaştıracak dual talenttı veya hiçbir şekilde viable olmayan aşırı kötü talent treeler (survival hunter, feral druid, vb.) bunlara bir çözüm bulmadan release etmezler diye umuyorum. beta'nın da tek olayı bence gaz vermek hype yaratmaktı yoksa herhangi bir add-value yaratmadan private server ayarında da olmasın ulan.

neyse guild başlığı off topic oldu birazcık, sry.

Sosyal ağlarda paylaş

On 06.08.2019 at 10:10, n3mrut dedi ki:

Gunaydın arkadaşlar, ultimatr den beri takıpteyım platformu , bi ara cok az aktiv de olduydum.Açıkcası ya yabancı guild bakıcam yada paticikle oynamak ısterım.Yaş kemale erdi, drama kaldıramıyorum artık.Kuzenimle beraber başlayacağız ,discord adresı vs verılırse gırıp konusuruz aranıza katılmak isteriz.Vanillada nihiliumdan bir arkadaş vardı burda beni ikinci raid gruplarına almışlardı adını unuttum çok özür dilerim.Kendisi burdaysa msj bırakırsa sevınırım.Guilde göre ihtiyaca göre faction ,class ve proff belirlerim...Eğer oluşum iptal olursa tips out un guildinde oynarım herhalde.Lütfen discord bilgisini vermeyi unutmayın.Görüşmek üzere

Selam n3mrut, oldukça uzun zaman oldu.

Ben çok büyük ihtimal oynamayacağım ya da çok casual takılırım. Raid falan artık bana zor şeyler. Oynarsam da eskilerle Pati oluşumu olur büyük ihtimal.

Sosyal ağlarda paylaş

Bir tarafım oynamak istiyor, Classic'ten aldığım keyfi çok fazla oyundan almadım.

Ama artık o kadar zamanım yok, yarım yamalak oynandığında da keyif vermesi zor, semi-casual takılsak bile yaptığım herşeyi (resistance gear, felwood, rep) tekrardan yapmak ne kadar bayar bilemiyorum.

Bir nevi önlem alıyorum işte isim gitmesin diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Burda orta yolu bulmak zor.. eskiden horde oynayanlar alliance denemek isteyebilir .. vice versa durumları işte. 

ama genelde end game guildlerin gidicegi bi server seçmeye çalışın oralar daha keyifli olabilir. Hem pazar açısından hem populasyon açısından. Bizim eski tayfa hangi serverı secicegimize karar verilsin burada yazarım.. illaki güzel bi ortam kurulur karışık.

Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncular toplansın guild içi / guild dışı vs farklı server gibi etmenleri sallamayan komün discordu aka pug veya raid düşünen paticiler için ;

https://discord.gg/B4C5qQQ

edit: zaten deno dan vs talepte bulunulmuş bu tarz bi discord

aha işte size pure classic discordu

scorch tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Gangren unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...