Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Pati Guild

-Deno-

WoW Pati  

116 oy

1. 1. Hangi faction olsun?

• Alliance
      40
    • Horde
      66
    • Fark etmez
      10
  2. 2. PvP / PvE?

• PvP
      73
    • PvE
      19
    • Fark etmez
      24
  3. 3. Class?

• Warrior
      15
    • Hunter
      9
    • Druid
      5
    • Shaman
      10
    • Mage
      22
    • Warlock
      9
    • Rogue
      20
    • Paladin
      7
    • Priest
      19

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Malumunuz 27 Ağustos'da WoW Classic geliyor. Buradan kaç kişi oynayacak bilinmez ama eski günlerdeki gibi bir Pati guild'ı kurmak güzel olur.

İlk etapta kimlerin ve kaç kişinin oynayacağını öğrenmek daha önemli, sonrasında hangi realm, hangi faction vs. karar veririz. 

Hatta şöyle yapalım, eğer az çok hangi class/faction ile oynayacağınız belli ise yorumda direkt onu belirtin. Baktık ki faction olarak çok bölünüyoruz, ya iki ayrı guild kurulur ya da ortak faction kararı alınır. Başlatayım ben,

Alliance/Human/Paladin

Pati Discord: https://discord.gg/cnsAyQ6

Pati Alliance Discord: https://discordapp.com/invite/jDyrFf5

Bonesoul Discord: https://discord.gg/xJCr2J9

Alliance için;

Server: Golemagg PvP (Uzun que'lar sebebiyle şu an ki server Noggen Fogger)

Faction: Alliance

/tell denoran

-Deno- tarafından düzenlendi
discord link update
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben ve benle beraber sanırım 3-10 arası bir grup var ihtiyarlar tayfası horde kasalım nostalji olsun konusunda ısrarcı 

bir diğer kasarım ben hacı diye niyetli olanlar ally taraftarı, 

bende ya salla hepsini sat dal bi yabancı gülte takıl

ile

şöyle düzgün türkoları ortak bi servera toplasak da yabancılarla muhabbeti az olan insanlar da eğlensin bizde raid organizasyonları çözelim kararsızlığındayım. Ama önceden organizasyon yapılması önemli. 

Bu noktada gank pvp sevmeyen biri olduğum için tercihim pve o da sorun oluyor herkes pvp fanatiği

ally için

Human prot warrior

Dwarf priest 

horde için

Orc warrior

Undead Warlock 

scorch tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

PvE server sakın abi sakın. O server çok muhtemel orta/uzun vadede ded server olacaktır.

Senin de dediğin gibi Türkü yabancısı farketmez PvP hype her zaman var. Bir de yıllardır beklenen classic gelip de PvE de kim oynar soru işareti. O serverın AH'si, BG sıraları falan taş düşürtür adama çok muhtemel.

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, pattisliborek dedi ki:

PvE server sakın abi sakın. O server çok muhtemel orta/uzun vadede ded server olacaktır.

Senin de dediğin gibi Türkü yabancısı farketmez PvP hype her zaman var. Bir de yıllardır beklenen classic gelip de PvE de kim oynar soru işareti. O serverın AH'si, BG sıraları falan taş düşürtür adama çok muhtemel.

Belirtmemişim de PvP'de olmak lazım kesin. PvE uzun soluklu olmaz gibime geliyor Classic'de.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben gelirim, mümkünse Horde olsun isterim ama farketmez tabii ki. Shaman istiyordum eskiden de şimdi totem questline gözümde çok büyüdü, vanilla experience çok yormasın bu saatten sonra da. 

Alliance

Gnome Mage / Dwarf Priest

Horde

Undead Mage / Undead Priest bir ihtimal Tauren Druid Balance olurum belki.

Sosyal ağlarda paylaş

• Gangren unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...