Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starsector

µh

Öne çıkan mesajlar

Başlığı var mı diye baktım ama göremedim.

Single player, uzayda mevzu var temalı oyun.

Factionlar, sistemler, kökten dinciler, korsanlar, eroin-alkol kaçakçılığı, gemi modlama, savaş şeklinde gidiyor. Bir bakmaya değer bence:

Bu arada 9 yıldır falan uğüraşıyorlarmış hala release olmamış anladığım kadarıyla asdsdf

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

sorularim var:

- solo (ship) ile "reliable" oynamanin bir mumkunati var mi?
- daha hizli survey etmenin bir yolu var mi? mesela tum sisteme preliminary survey atan bir ability var. fakat ondaki bilgilerin koloni bazinda faydasi yok. veya survey data almak gibi bir sey.
- hazard dusuk mekan bulma sansi ne kadar dusuk?
- simdiye kadar gezdigim yerlerde hic faction base bulamadim. uzak yerlerde nasil pit stop yapiyoruz?
- quality of life modu ne var? mesela mouse over yapip f1'e basmadan trade bilgilerini gorebilmek guzel olurdu. debris boyutlari minnacik olmasa iyi olurdu.

fleet kastirtip basit komutlari bile command point'e baglamanin, sonra da onu karakter gelisimi ardina saklamanin manasini cozemedim. pek olmamis o...

flux sistemi iyi dusunulmus. sinyal, burn gibi sistemler de fantaziyi oynanisa iyi aktarmis. gemi fit'lemek tam keyif. yalniz cogu mod puan miktari olarak tuzak. vent ve capacitor ile ayni pool olmalari limitlemis.

sandbox gibi sandbox oyun. gimmick degil hakikaten dinamik oyun dunyasi kovalanmis.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...