Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Karşında şöyle oturup hesabi sana kitlesem napabilirsin ki"

Feamer

Öne çıkan mesajlar

33 dakika önce, Llama dedi ki:

hesap konusunda tavir gösteremeyen erkek ılıktır

bir kere bardayım kasaya hareket ederken kız dışarı çıktı baktım bekliyor beni

gittim kendi hesabımı ödedim diğerleri şu kızın dedim gelir şimdi dedim çıktım yanına baktım yürümeye yeltendi e dedim senin içtiklerin kaldı ödemicek misin hesabını gitti ödedi o surat ifadesi ise paha biçilemezdi

alfaya bak beeee

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Llama dedi ki:

hesap konusunda tavir gösteremeyen erkek ılıktır

bir kere bardayım kasaya hareket ederken kız dışarı çıktı baktım bekliyor beni

gittim kendi hesabımı ödedim diğerleri şu kızın dedim gelir şimdi dedim çıktım yanına baktım yürümeye yeltendi e dedim senin içtiklerin kaldı ödemicek misin hesabını gitti ödedi o surat ifadesi ise paha biçilemezdi

sıkıntı var bu hikayede, senden başka bir erkeği mi ayarlamanı istedi yoksa o_O ?
sana bir şey yapmış olsa gerek, ya da hiçbir şey yapmayacak olacak olsa gerek.

Sosyal ağlarda paylaş

Raconla alakası yok bunun. Bazı kadınlar kendilerini çok akıllı zannediyorlar.

Benim de başıma Kadıköy'de gelmişti. Bir kızla buluşmuştuk, 2 arkadaşını daha "yakındalarmış, onlar da gelebilirler mi?" diyerek çağırdı. Kızlar da birer bira söylediler. Sonra kalkalım dendi. Bir baktım 3ü birden dışarı çıkıyorlar. Aynı serkan gibi ben de kendi hesabımı ödeyip dışarı çıkıp hesabı ödemelerini söyledim. Başbaşayken bile ödemek gibi bir niyetim olmayacakken arkadaşlarının birasını da bana ödetebileceğini düşünen kız net orospudur. Bir daha tek kelime bile konuşmadık zaten.

Wishmaster tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...