Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epic Games - EGS Genel Bakış

Xenus

Öne çıkan mesajlar

8 saat önce, Sam dedi ki:

amerika ve çin birbirini yıksa dünya için yüzyılın en iyi olayı olur işte, bundan iyisi can sağlığı. pasifik'te birbirlerine girmelerini beklerken bu ikinci en iyi şey.

şu fantezilerine hastayım ya, kuzenle netflix steamden hentai hayatlarımız devam edebilecekmiş gibi varsayman sfdsdf. böyle bir turmoil olsa eksen yeni yerine oturana kadar dünyanın yarısı çeşitli bahanelerle ölür sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, goldbären dedi ki:

şu fantezilerine hastayım ya, kuzenle netflix steamden hentai hayatlarımız devam edebilecekmiş gibi varsayman sfdsdf. böyle bir turmoil olsa eksen yeni yerine oturana kadar dünyanın yarısı çeşitli bahanelerle ölür sanırım.

fallout savaşı olmadan da birbirleri yıkmaları mümkün, tabii ki bütün dünya ekonomisi, ticaret, günlük yaşam follofoş olur. benim hayatım süper olur demedim ki zaten. benim için statüko gayet iyi. dünya geneli için dedim, bu kısa vadeli değil tabii. neyse uzun mesele, başlığın konusu da değil. böyle birbirlerini ekonomik olarak zayıflatsınlar işte kimse ölmeden.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Sparkcaster dedi ki:

sffdf dogru sozu soyleyen de great firewall of china arkasina saklanan tencent.

sovyetler vs naziler gibi işte.

2 saat önce, Dynun dedi ki:

Google ve Apple'ın yaptığı yanlış değil aslında. Sadece etik değil. O da subjektif bi konu zaten.

ms win’e ie koydu diye canına okudular 20 yıl önce, bu ikisinin yaptıkları arşa kadar uzanır onun yanında. apple bayağı monopol, araba satıp her dolan deponun %30’una konuyor. hangi yolda sürüp süremeyeceğini belirliyor. google onun bir tık daha az kötüsü. bu platformların özgürleşmesi mükemmel olur yazılımın geleceği için.

Sosyal ağlarda paylaş

epic işte dava için şartları oluşturdu mağdur gibi, önceden planlı zaten herkes farkında bunun. obamanın antitröst avukatını tutmuşlar filan. 60 sayfalık dava, reklam videosu hazır vs. önce egs ile steam ile kapıştılar, bu sırada bunun hazırlıklarını yaptılar. maksat pc gibi bu platformlara egs’yi taşımak. epic’in spesifik niyeti bencil ama bunun nihai sonucu greater good. siyah-beyaz değil yani gayet gri bir durum.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Masticore dedi ki:

video cok iyi lan ahaha

36 dakika önce, Promenader dedi ki:

aynen herkes appstorda uygulama paylaşsın epıla %30 vermesin diye epik kendini feda ediyor. tişikirlir tim sweeney ihtiyaç duyduğumuz kahraman olduğun için.

49 dakika önce, Sam dedi ki:

epic işte dava için şartları oluşturdu mağdur gibi, önceden planlı zaten herkes farkında bunun. obamanın antitröst avukatını tutmuşlar filan. 60 sayfalık dava, reklam videosu hazır vs. önce egs ile steam ile kapıştılar, bu sırada bunun hazırlıklarını yaptılar. maksat pc gibi bu platformlara egs’yi taşımak. epic’in spesifik niyeti bencil ama bunun nihai sonucu greater good. siyah-beyaz değil yani gayet gri bir durum.

Sosyal ağlarda paylaş

lmao apple'dan para yiyip "think of the children" makalesi yazmış kadın. o apple ki dibine kadar vurmuş politik ve çiğ reklamcılığın onyıllardır.

fortnite oynayan çocuklar yazılım tekelciliğinin kırılması için 2-3 tweet attı diye elleri kopmaz merak etme rebeka.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...