Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epic Games - EGS Genel Bakış

Xenus

Öne çıkan mesajlar

15 saat önce, Densiz dedi ki:

Phoenix point çakallık yapmış. Season pass ı kuponlu alamayalım diye fiyatını kırmış lul.

geçen indirimde aldım season pass le beraber , zaten bazı oyunlar full paket e 80 e yaklaşmışsa almak gerekiyor yoksa otomatikman pahalılaşıyor ? .

Assassin's Creed® Odyssey +dlc alacaksanız önce basic oyunu alın, sonra season pass alın 2 sinde de 60ar indiriyor.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Darksun dedi ki:

Assassin's Creed® Odyssey +dlc alacaksanız önce basic oyunu alın, sonra season pass alın 2 sinde de 60ar indiriyor.

emin misin bundan? önceden kupon ile odyssey yi alıp, şimdi pass ı almış olabilir misin?

oeh. mesajı göndermedim diye tekrar yazmışım. Diğer tabda kalmış güncel sayfa.

Densiz tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 15.05.2020 at 03:16, Sam dedi ki:

flash sales gitme nedeni refund gelmesi, o iş bitti gitti kapanan bir devir. bütün olayı refundlanamadığı için oyunları hızlıca kakalamaktı, onu yapamayınca o fiyattan razı gelmez kimse sattırmaya. steam kafasına göre indirim yapmıyor sonuçta, şirketlerin oluru lazım.

ne güzel parrotluyorsunuz ya şunu. şeye benziyor ABİ AKK KALKARSA INTERNET ALTYAPISI KALDIRMIYOMUŞ gibi.

hizmet var, hizmet var

epic adamın dibi, steam adamın yarısı..

Sosyal ağlarda paylaş

Beleşler Leak oldu işine çok güvenmiyorum şu an. Bir önceki indirim döneminde de leak olmuştu ama leak olan oyunları vermedi epic. o yüzden diyorum. İndirim döneminin son beleş oyununu görüp, ona göre alacam bişiler. PS+'de çok başım ağrıdı bu yüzden. Uncharted 4 almıştım bir ay sonra beleş ver ps+, shadow of colossus'da da aynı şeyi yaşadım. Üzüyor insanı.

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.teknolojioku.com/oyun/epic-games-storedan-15000-tllik-bedava-oyun-5ec18f802aa8c256cd01762b

google saçma sapan yerlerden haber pushlamaya devam ediyor.

bişeyin değeri alıcının karşılığında verdiği kadardır, o oyunlara 15k verecek kimse olmadığı gibi artık daha da düşerek değerleri 0'a yaklaştı, direkt değer öldürüyor yani bir yandan da.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...