Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epic Games - EGS Genel Bakış

Xenus

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Syringe dedi ki:

Lol the crew 2i aldim indirimden ama cross login sorunundan yukleyemiyorum bile

Hadi server down oldugu icin oyuna girememek bi derece daha oyunu indiremiyorum bile

ayrica rdr2 indirirken app crash yedi ve 110 gb data heba oldu, downloadi cacheda tutmaktan aciz bir app

ulan hali hazirda ssdde bulunan oyunlari bile bulmaktan aciz, sisko adam kurtar bizi indir fiyatlari senden alalim

Hala indiremiyorum oyunu, google’da workaround da yok. Beles oyunlariniz batsin parayla rezil olmanin resmi epic

indirimi de batsin 30 kaat daha fazla verip baska yerden alirim daha iyi

allah belani versin epic

Sosyal ağlarda paylaş

geçen sefer böyle çıktığında farklı bir şeyler verdiler ? Kupon 1 kasıma kadar mı ne geçerli sanırım kenarda dursun. 

Anno 1800 ü tavsiye ederim bir 2205 miydi neydi onu oynamadım , diğerlerini oynadım bu oyun da bayağı iyi.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

49 dakika önce, Sam dedi ki:

kupon işte adı var ama fiilde yok gibi, birkaç oyun var 80-90₺ bandında almaya değer, onları da aldıysanız çoktan gg. birleştirme yok, önsiparişe yok. katalog kısıtlı olduğu için işlevi de kısıtlı.

80+tl oyun aldıkça, kupon veriyorlarmış.  epic storeu gram sevmiyorum hatta kullanmıyorum bile ama yiğidi öldür hakkını yeme.

pre-orderlarda kupon çalışmıyormuş niye ki? neyse genede o dandini storeuna rağmen ve sıfır servisiyle çokta kötü değil bence lol

knox tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de işte kuponları anlamlı şekilde değerlendirebileceğin fazla oyun yok, normal indirimleri bunun haricinde az zaten. dediğim gibi division2 ucuza aldım diye sevinirken daha çok para verdim expansion çıkınca sonra, expansion'ı da epic'ten almak zorunluydu çünkü çalışmıyor diye.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

biz de mid tier fiyatlı oyunlara etkiliyor. hani kupon global olarak 10$ herkese. esas batı'da indirim yok o zaman anca dlcler iniyor onlarda da. store fiyatlandırması regional ama kupon uygulamasını 10$=60tl diye geçirmişler. bence çok tatava yapılmamalı ?

şu ilk yaptıkları damping gibi olmadı gerçi ama her türlü endüstri üstünde sale'i. steam'deki gibi 20 liralık kupon için evini ipotek ettirmek gerekmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...