Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epic Games - EGS Genel Bakış

Xenus

Öne çıkan mesajlar

BÜTÜN store'u gezdim kuponu kullanmaya değecek birşey var mı diye, makul fiyata inen iki oyun merak ettiğim:

ghost recon breakpoint

satisfactory

ikincisi 3d factorio gibi gördüğüm ama karar veremedim, oynayan var mı?

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben aldım 2 gün önce ama henüz dalmadım arkadaşın bannerlord bitirmesini bekliyom.

zaten direkt devam oyunu. hayvan gibi factorio oynadıktan sonra bunun tatmin edeceğini hiç sanmıyorum. hele ki base'i adam gibi göremeden strateji kısmında baya bi kaybediyor bence gameplay'lerden gördüğüm kadarıyla. ama 30tl'ye geliyor diye, bir de güncelleme ile tube falan eklemişler dedik en azından otomasyon açlığımızı giderebilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

bug açısından oynanamaz durumu çok yok (host dışındaki playerın yerden ot bok toplayamama glitch'i oldu, o da enerji için kritik bişeye lazım). asıl sorun dediğim gibi planlama çok kötü. yapıları uygun yerleştirme ve daha önemlisi top down görememek kitliyor çok. 3d aşırı yavaşlatıyo bi de olayları. factorio'da 5 dk'da yapacağın işi burada 30-40dk'da falan yapıyosun. tatmin olmadık yani 3 saat sonra falan baydık.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

1. aksidiş'in şikayet edilen mesajı neydi?

2. kim şikayet etti?

3. şikayet ederken bişey yazmış mıydı?

Spoiler

edit: şikayet kısmına not yazılıyor muydu bakayım derken yanlışlıkla şikayet ettim üstteki mesajı gfjsd

edit:

4. puan alınca noluyo?

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

15 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

1. aksidiş'in şikayet edilen mesajı neydi?

Çilekrozun energy shotgun ın altına bu (oyun) bende çıkmıyor yazması üzerine yaşına atıfta bulunarak norödejeneratif bir rahatsızlığa tutulduğu imasında bulundum. Tabii ki bunu yaparken konuyla alakasız olmasına rağmen akirafese de laf attım, çünkü neden olmasın?

En nihayetinde şantiyeci adam, isterse ekskavatörleri kapıya dayar. Diğeri çok umrumda değil ama

Sosyal ağlarda paylaş

black şikayet etmedi, edeni de elbette söylemeyeceğiz.

sadece gizleyip ne yaptığımızı söylemeyince bazısı "birşey yapmadınız" diye yakınıyor, ne yaptığımızı söyleyince gene yakınma olmuş. bir karar verin hangisiyle memnun olacaksanız.

puan sistemini anlatmıştık işte sabıka sistemi, süreli/süresiz bana uzanan bir süreç.

şaka da olsa tanıdık da olsa o ölçüde tatsız atıflarda bulunmayın.

neyse kaldırdım, merak eden sorsun madem.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Sam dedi ki:

black şikayet etmedi, edeni de elbette söylemeyeceğiz.

sadece gizleyip ne yaptığımızı söylemeyince bazısı "birşey yapmadınız" diye yakınıyor, ne yaptığımızı söyleyince gene yakınma olmuş. bir karar verin hangisiyle memnun olacaksanız.

puan sistemini anlatmıştık işte sabıka sistemi, süreli/süresiz bana uzanan bir süreç.

şaka da olsa tanıdık da olsa o ölçüde tatsız atıflarda bulunmayın.

neyse kaldırdım, merak eden sorsun madem.

şikayet ettiğimi (edit: yakındığımı i mean) nerden çıkardın? hiçbir bilgi olmamasına anlam veremediğim için sormuştum. madem topiğin ortasına yazdın, bizi de ilgilendiriyor olmalı heralde diye düşünerekten ?

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Cokomantis dedi ki:

şikayet ettiğimi (edit: yakındığımı i mean) nerden çıkardın? hiçbir bilgi olmamasına anlam veremediğim için sormuştum. madem topiğin ortasına yazdın, bizi de ilgilendiriyor olmalı heralde diye düşünerekten ?

Hayır sizi değil, şikayet edeni ve saldırıya uğrayanı ilgilendiriyor sadece ama sistem onları otomatik bilgilendirmiyor “merak etmeyin sizi kaale aldık” diye. Trafik kazasına durup “yolun ortasında olmuş herhalde bizi de ilgilendiriyordur” diyip başına dikilmiyorsunuzdur herhalde. ?

yanlış anlaşılmasın sana dönük sitem etmedim de insanların birbirine bunak demesi yadırganmazken müdahale edilmesinin bildirilmesinin yadırganması çok garibime gitti.

Sosyal ağlarda paylaş

bildirilmesini yadırgamıyorum, hatta iyi bişey bana sorarsan. ama faydalı hiçbir bilgi vermeyip "ax'a şöyle yaptık." ee, ax'ı niye tartakladığınızı bilmezsem bi işime yaramıyor ki bu bilgi benim. ona dikkat çekmek için sormuştum yoksa gold'la bunu birbirine bağlayıp BAMLAYIN GİTSİN BANANE :PPP

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...