Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epic Games - EGS Genel Bakış

Xenus

Öne çıkan mesajlar

işte strandart alınca dlc indirime girmezse kupon mupon geçmiyor. Season pass indirimle 90 lira şimdi.

109,95 Standart , 160 mı ne gold. 

109,95 alıp sonra season pass alacağım dersen 199,95 e geliyor indirimli :p dlc leri sallarım diyorsanız tamam tabi.

160 a geri gelmesi için ileride dlc leri 50 liraya düşürmeleri lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Epic'te kurduğum ilk oyun Steep olacak heralde

bi de encore week diye bişi çıkarmışlar. olm bu sene ne çok kampanya türedi ya, iyice bokunu çıkardı çoğu market, pushladıkça pushladılar. nese yıl başı satışıyla aynı muhabbetler, sadece epic kuponu harcamayanlar harcadığında bu sefer 1 mayısa kadar kullanılabilen bi 10$ kupon daha veriyolar. illa rdr2 al diye ittiriyorlar ama direnicem ?

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

nese bitmiş download gece, hade bakayım oyuna dedim şu çıktı.

vRBasK.png

abi ben setup'ı indirdim benim işim bitti diyor epic, sonra memur kafasıyla uplay'e paslıyor update falan varsa ilgilensin diye ahah. üstüne de yarım saat dosyaları discover ediyor uplay. e olm oyunu da oradan indirseydik, sen direkt aradan çıksan daha kolay olacak. nese uplay'e ekleniyosa oyun bi daha oradan devam ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen dediğin gibi oldu division 2 için de. gerçi steam de devamlı güncellenen oyunlarda yapıyor onu. ama epic'ten oyunu çalıştırmanın "şu kadar saat oynadın" diye onda göstermesi hariç hiçbir esprisi yok. gmg'nin bir tık üstü işte, dosyaları dl ettiriyor isteyene, o kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

ben de bunu koymaya gelmiştim.

https://80.lv/articles/epic-games-store-has-generated-usd680m-in-its-first-year/

Spoiler

egs-infographic-overview.jpg

sadece 250m gelmiş satışlardan, gerisi fortnite diye okudum. o 250m'nin de 88/12 dağılımı ile 30m'u epic'e gelse. hatta muhtemelen daha da azı çünkü exclusive anlaşması, yeni çıkmış oyunlara kısa sürelerde özel indirimler vs baya etkilemiştir dağılımı. bi de üzerine free dağıtılan oyunları eklersen asıl tablo baya büyük zarar(hatta full zarar gibi bişey). 2020'de müşteri satın almaya devam edecekler, bu en azından bizler için karlı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...