Jump to content
Komutan

Fire Emblem: Three Houses

Öne çıkan mesajlar

§ 27 Jun 2020, 16:34

bir sene gece haber 😛

oyun cikti, oynadik, kult statusu oldu, bylethi herkes sevdi, smashe eklendi vs vs 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Jun 2020, 17:22

bir sene önce feature drop neden konuşulmamış zaten ona hayret ettim, 10 yıllık handheld feature. default byleth bayağı meh de nasılsa değişiyor diye hiç bahsini etmedim, değişmiyormuş meğer öyle kalıyormuş lol. nintendo ile hiçbir standardın güvende olmadığını unutmuşum. bir sonraki oyuna da gene japoncayı kaldırırlar topkek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Jul 2020, 08:58

Aslında keşke Byleth hiç olmasaydı da house liderlerinden birini seçip yönetseydik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Jan 2021, 23:18

yarım kalmıştı, bu hafta tekrar başladım kaldığım yerden. 90 saat filan oldu, son 2-3 ay kaldı sanırım (edit: 1 ay kalmış 😔). 1-2 yan karakteri unutmuşum bu kimdi ne zaman çıkmıştı filan diye de, sınıftakiler (ve sonradan aldıklarım) aynı bıraktığım gibi. kuzucuklarım =))))

Spoiler

nNQv5LP.jpg

yUzbX2i.gif

#yürüönümüzden

Cokomantis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Jan 2021, 18:04

şunu yazdıktan 1 veya 2 gün sonra bitirdim crimson flower route'undan. kesinlikle ve kesinlikle canon ending. #noregrets

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...