Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni nesil gençliğin yerlerde sürünmesi

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

3 saat önce, Red dedi ki:

Müziklerin değişmesi normal. Kaldı ki metallica dinleyenlerle de dalga geçilirdi. Yani metallica ne la fjjd.

Sanki ben fero haricinde üretilen müzikler çok üst seviye. Drake mi dinlesinler. Napsın yeni nesil dr dre tupac falan mi dinlesin fjdj. Yeni müzik bu yani. Bizim dönemde hülya avşar klip çekiyordu.

Yeni nesil daha sevişken. Evde oturup mmo oynayacaklarina sahilde cugara içip seksliyorlar.

drake dediğin amerikanın hakan taşıyanı ya

Sosyal ağlarda paylaş

Metallica dinleyenle dalga geçildiğini hiç görmedim lan nerede yasadiniz siz?

Norm Ender bu arada benim lise donemimde de vardı, eminemin yardirdigi yıllara falan tekabul ediyor galiba, simde ezhel falan derken yine ünlü oldu galiba.

Ama ne yalan söyleyeyim drake, bilmemneish bambino falan hayatımda dinlediğim en kalitesiz müzik çeşidi olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

childish gambinoyla drakeyi yan yana anmayalım. uzaktan isimleri aynı kategoriye koyuyosun tabi de bak rapçi olmayan biri olarak söylüyorum sana ayağını denk al

ulan drakenin 1 şarkısını dinlemişliğim yok ne diyorum ya. belki adam iyi nerden biliyorum

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

44 dakika önce, MrLevie dedi ki:

Metallica dinleyenle dalga geçildiğini hiç görmedim lan nerede yasadiniz siz?

Norm Ender bu arada benim lise donemimde de vardı, eminemin yardirdigi yıllara falan tekabul ediyor galiba, simde ezhel falan derken yine ünlü oldu galiba.

Ama ne yalan söyleyeyim drake, bilmemneish bambino falan hayatımda dinlediğim en kalitesiz müzik çeşidi olabilir.

gambinoya laf atanı ciddiye almıyoruz. herif modern amerikanın en yetenekli zencisi

Sosyal ağlarda paylaş

mumble rap falan zaten ciddiye almayın ama genel olarak baktığına son zamanlara hit olarak değerlendirilip auto-tune kullanılmayan kaç tane şarkı vardır yani. kendrick lamar, j cole, asap rocky (bu elemanı da hapse attılar isveçte arabın tekini dövdü diye) falan yine iyi, dinletiyor 3-5.

rap / hip-hop genre'dan bağımsız konuşursak, zamanında bile metallica kadar mainstream kaç tane metal grubu vardı ki? zaman içerisinde mainstream müzikte resmen enstrüman-ın yeri kalmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Black-ice dedi ki:

“Günümüzün gençleri öyle umursamaz ki, ileride ülke yönetimini ele alacaklarını düşündükçe umutsuzluğa kapılıyorum. Bizlere, büyüklere karşı saygılı olmayı, ağırbaşlı davranmayı öğretmişlerdi. Şimdiki gençler kurallara boş veriyorlar. Çok duyarsızlar ve beklemesini bilmiyorlar.”

Cassidy--Trump-is-Racist-Not-Strategic.j

adam hakli olabilir mi diye dusundum tum yonetimdekileri dusununce...

bu arada bu adamlarin dinledikleri muziklerin cop olmasi vs yapacaklarini baglamaz (zevksizler evet)

12 yasinda iken siz de baska alanlarda zevksizdiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...