Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Nintendo Switch

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Nintendo Switch - 3000 TL

PDP Wired FightPad (Mario temalı, GameCube joystick'i şeklinde)

Hardcase (Düz Siyah)

Joycon'lar için silikon tutma zımbırtısı (Kırmızı)

Mario Odyssey

Zelda: BotW (Hard Copy)

Mario + Rabbids

Mario Kart 8

PuyoPuyo

Super Smash Bros

Enter the Gungeon

Brawlout

Sonic Mania

4-5 ay daha Nintendo Online Membership

Bunu hala satamadım, arada oynuyorum ediyorum da kenarda duruyor genellikle. Fiyata 3250 dediydim 3-4 ay önce, onu 3000'e çektim; bir de oyunlara Enter the Gungeon eklendi. Cihaz gıcır gıcır, her şeyi duruyor. Joy-con'ları griple kullandığımdan onlar da yep yeni. Hiç bir sorunu yok.

İstanbul - Eskişehir - Kütahya ve Afyon'da elden teslim edebilirim; geri kalan her yere straforla sarıp yollarım istediğiniz kargo şirketiyle.

Sosyal ağlarda paylaş

valla 60$ a aldığın oyunu 50$ a ikinci el satıyosun ama. ben amazon indirimi vs kaç tane oyun aldım 30-40€ aralığı oynayıp bitirip aynı fiyata sattım ikinci el ya da takas. PS4'e oyun alıyosun AAA 5 ay sonra 3'te 1'i fiyatına satabililrsen iyi. PS4'e release oyunu almıyorum bu yüzden Switch için gönül rahatlığıyla alıp bitirip aylar hatta yıl sonra 10 € aşşa fiyatına okutuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, Anelor dedi ki:

valla 60$ a aldığın oyunu 50$ a ikinci el satıyosun ama. ben amazon indirimi vs kaç tane oyun aldım 30-40€ aralığı oynayıp bitirip aynı fiyata sattım ikinci el ya da takas. PS4'e oyun alıyosun AAA 5 ay sonra 3'te 1'i fiyatına satabililrsen iyi. PS4'e release oyunu almıyorum bu yüzden Switch için gönül rahatlığıyla alıp bitirip aylar hatta yıl sonra 10 € aşşa fiyatına okutuyorum.

Nintendo'nun olayı bu zaten, yeniden oynanabilirlik çok yüksek. O yüzden oyunlar 3-5 ayda değer kaybetmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi olanaklar dahilinde en uygun fiyatın bufflu halde 2100 dedim sana. 1800 max 2000e gelir yoksa. Lable fiyatı 3000'se kafanda 2750e inmişindir zaten. Eh gel sen 2600 lere in 2100ü peşin veriyim 500ü zeldayı bitirince 1 ay sonra yollarım. Tatil öncesi nakit sıkıntı zaten samimi teklifim bu :))

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...