Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Top Gun: Maverick (2020)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

20 saat önce, goldbären dedi ki:

rdj marvelden önce de kendiydi, adam zaten kendini oynuyor. plebler AAA İRON MEN:ddD diye tanıdığı için normal

oscar isaac görünce hala SITARWARSIDAKİ PİLOD DİMİ :dDD SEMPATİK ELEMAN :DXDD diyen çok.

Hayır değildi.

Nitekim en sevdiğim filmlerden birinin baş aktörüydü Iron Man'den önce de (Kiss Kiss Bang Bang). O filmde hiç öyle bir havası yoktu. Başka da zaten çok fazla elle tutulur filmi yok adamın. Kendisi de diyor uyuşturucu batağındaydım, kariyerim dipteydi diye. Tutup da Ally MacBeal karakteriyle falan kıyaslıyosanız zaten hiç devam etmeyelim.

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Hayır değildi.

Nitekim en sevdiğim filmlerden birinin baş aktörüydü Iron Man'den önce de (Kiss Kiss Bang Bang). O filmde hiç öyle bir havası yoktu. Başka da zaten çok fazla elle tutulur filmi yok adamın. Kendisi de diyor uyuşturucu batağındaydım, kariyerim dipteydi diye. Tutup da Ally MacBeal karakteriyle falan kıyaslıyosanız zaten hiç devam etmeyelim.

ayıya cevap verdiğin için bu konuda sana bi toplu linç mi atsak acaba ya 

Sosyal ağlarda paylaş

valla rdj her filmde kendi gibi, kiskisbenben güzel film ama onda da adam çokbilmiş ve sarkastik. sürekli one liner atışıyorlar kilmer ile.
zaten bu tip adamlar böyle cast edildiğinde güzel oluyor, benim itirazım yok ki. burus vilis arnold falan hep belli kalıpta tipler. tom kurüs de öyle.

ağzımızı açıp marvel diyince ecdadınıza saymış gibi hemen toplaşıyorsunuz lan...  sevmek zorunda mıyız? her marvel filminin her sayfasına muhalefet şerhimi koyacağım...

Sosyal ağlarda paylaş

spiderman da olur, face of marval adam. öbür dediğin de space adventure kobra, philip k. dick'ten almışlardı plot'u yanlış hatırlamıyorsam (total recall). bul izle mutlaka, uçaklı amarikan military forofagandalı duf duf filiminden iyidir her türlü :3

btw herkül ve zeyna'nın dizileri kırmızı çizgimizdir, kimse sabrımızı sınamaya kalkmasın

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

KKBB'de daha çok şaşkoloz ne yapacağını bilmez rolde RDJ, ama geçenlerde yeni film çekmiş Judge diye, orada daha realistik bir Tony Stark tiplemesiyle "cocky lawyer" olarak karşımıza çıkıyor.

Ben de Spidey, X-Men falan izlerdim, ara ara Hulk da bakardım, ama Iron Man, Thor çizgi filmi falan çok sıkıcı gelirdi bana. 

Hele Capt. America'ya acaip bi kıldım komple propoganda lan karakter diye. Ki karakter derinliğine girecek kadar bile bakmamı engelliyordu bu önyargı.

Iron Man'i Capt. America'yı, Thor'u falan hep bu MCU sevdirdi bana. İlk Iron Man filmine "Yeaani e iyi işte süper kahraman filmi, gidelim bari" diyerek gittiydim öyle süper hevesli olmadan "Bi Batman değil" kafasıyla.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...