Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Top Gun: Maverick (2020)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Why’ı şu, USA, özellikle hava kuvvetleri, bu filmlere ciddi “yardım” yapıyor. Ekipman (Türkiye’ye vermediği uçağı koysun da filme, olay olsun), hava base’leri, pilot ve teknik personeli komple sağlıyor adamlar. Üstüne finansal yardımda da bulunuyorlar film bütçesine. Ha kontrolü adamların eline ne kadar veriyorsan, o kadar yardım alıyorsun tabii.

Elinde Tom Cruise gibi bir intergalaktik yıldız var, Top Gun gibi bir franchise potansiyelin var ve bütçene USAF arka çıkıyor. S400 muhabbetinin canlı olduğu bugün çıkmasın da ne zaman çıksın filmin trailer’ı.

Sosyal ağlarda paylaş

oh ne güzel adam da hem scientolog plasenta falan yiyor, üstüne gopro reel'ını vizyona sokup bilyar para kazanıyor. ama seviyorum dublörsüz takılmasını, eğlendiriyor filmler ne kadar klon olsa da.

ps: kosinsiki boş iş yapmaz zati en kötü 7lik eğlendirecektir.

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, goldbären dedi ki:

oh ne güzel adam da hem scientolog plasenta falan yiyor, üstüne gopro reel'ını vizyona sokup bilyar para kazanıyor. ama seviyorum dublörsüz takılmasını, eğlendiriyor filmler ne kadar klon olsa da.

ps: kosinsiki boş iş yapmaz zati en kötü 7lik eğlendirecektir.

şimdiden cips stoklarına başlamışsındır bırak şimdi bu ayakları

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, Sparkcaster dedi ki:

şimdiden cips stoklarına başlamışsındır bırak şimdi bu ayakları 

sen anlamazsın ya kaliteli aksiyondan. ne zaman önüne böyle film koysam "bro flick mi izliyosun gene cahil gibi" der, "incellerin aşkı büyük olur" konulu fular filmlerinden bahsederdin. sonra ne oldu, kız arkadaş buldun hemen marvellere koştun. çünkü artık rol kesmene gerek kalmamıştı...

Sosyal ağlarda paylaş

evrensel rng cast'in geri kalanından hayat enerjisini çekip tom cruise'a yollamış resmen.

tom başgan olmasa eski filmden oynayabilecek kimse yok cidden. val kilmer cast'te gösterilmiş gerçi ama adamcağız daha yeni gırtlak kanseri atlattı bildiğim, cameo çıkarsa şaşmam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...